XV Niedziela Zwykła, 14.07.2024 r.

Intencje Mszy Świętej, 15.07.2024 – 21.07.2024 r.
15 lipca 2024
Intencje Mszy Świętej, 22.07.2024 – 28.07.2024 r.
22 lipca 2024

♦ Przeżywamy dziś XV Niedzielę Zwykłą.

• w poniedziałek- wspomnienie św. Bonawentury;
  • we wtorek- wspomnienie NMP z Góry Karmel;

♦ Serdeczne Bóg zapłać za wczorajsze sprzątanie kościoła  i złożoną ofiarę. Do sprzątania naszego kościoła zapraszam w sobotę na godz. 10.00. parafian  z Rykoszyna  z ul. Świętokrzyskiej nr 19,18,21 i z ul. Panoramicznej nr 1,2.

♦ Jutro o godz. 7. 00 w naszym kościele będzie sprawowana Msza Św. o nowe święte powołania do kapłaństwa i życia konsekrowanego . Do wspólnej modlitwy serdecznie zapraszam.

Po raz czterdziesty trzeci na szlak pątniczy wyruszy Kielecka Piesza Pielgrzymka. Pielgrzymi będą mogli przebyć całą trasę z Wiślicy na Jasną Górę, ale istnieje też możliwość pielgrzymowania na wybranych odcinkach. Zapisy potrwają do 4 sierpnia i będą odbywały się ON-LINE. Formularz zgłoszeniowy, regulamin i bliższe informacje na stronie  internetowej:  www.pielgrzymka.kielce.pl.

Natomiast po raz dwunasty wyruszy Rowerowa Pielgrzymka Diecezji Kieleckiej na Jasną Górę. Pielgrzymka rozpocznie się 19 sierpnia br. przy kościele św. Maksymiliana w Kielcach i potrwa do 22 sierpnia. Organizatorzy zapraszają na pielgrzymkę Dzieci z Rodzicami, Młodzież, Dorosłych, Starszych . Zapisy rozpoczęły się 1 lipca i potrwają do 31 lipca lub do wyczerpania miejsc, których ilość jest ograniczona. Formularz zgłoszeniowy jest dostępny online na stronie www.pielgrzymkarowerowa.pl. Tym razem  należy wpisać nazwę grupy z którą chce się pielgrzymować.

W najbliższą w sobotę 20 lipca chcemy przeprowadzić prace porządkowe wokół kościoła a także powiększyć parking przykościelny. Serdecznie zapraszam wszystkich chętnych parafian o włączenie się w te prace.

♦16 lipca we wtorek o godz.18.00  w kinie w Piekoszowie odbędzie się emisja filmu pt: „WOLNI. PODRÓŻ DO WNĘTRZA”.

♦  Słowa wdzięczności kieruje do wszystkich, którzy modlitwą i ofiarą wspierają prace w naszym kościele. Serdeczne: Bóg zapłać za złożone ofiary na ten cel.