XVI Niedziela Zwykła, 21.07.2024 r.

Intencje Mszy Świętej, 22.07.2024 – 28.07.2024 r.
22 lipca 2024
Intencje Mszy Świętej, 29.07.2024- 04.08.2024 r.
29 lipca 2024

♦ Przeżywamy dziś XVI Niedzielę Zwykłą.

• w poniedziałek- święto Św. Marii Magdaleny;

W tym dniu z racji 22 dnia miesiąca przez wstawiennictwo Św. Jana Pawła II, będziemy modlić się o uświęcenie rodzin.

• we wtorek– święto Św. Brygidy;
  • w środę – wspomnienie św. Kingi;
  • w czwartek – święto św. Jakuba;
  • w piątek – wspomnienie św. Joachima i Anny, rodziców NMP.

♦ W dniach 21-28 lipca 2024 będzie obchodzony  Ogólnopolski Tydzień św. Krzysztofa wraz z misyjną Akcją św. Krzysztof – 1 grosz za 1 kilometr szczęśliwej jazdy na środki transportu dla misjonarzy. W tym czasie za wstawiennictwem św. Krzysztofa – Patrona kierowców i podróżnych będziemy modlić się za wszystkich użytkowników drogi o bezpieczne podróże dla wszystkich. Ważnym punktem obchodów jest błogosławieństwo kierowców i ich pojazdów, aby zawsze używali ich mądrze i odpowiedzialnie. Do wszystkich użytkowników pojazdów jest kierowany apel o udział w Akcji św. Krzysztof i wsparcie misjonarzy w zakupie środków transportu poprzez przeznaczenie 1 grosza za każdy przejechany kilometr na ten cel. Poświęcenie pojazdów w najbliższą niedzielę po każdej Mszy Św.

♦ Serdeczne Bóg zapłać za wczorajsze sprzątanie kościoła  i złożoną ofiarę. Do sprzątania naszego kościoła zapraszam w sobotę na godz. 10.00. parafian  z Rykoszyna  z ul. Panoramicznej.

W najbliższą sobotę odbędą się Pielgrzymki o Niepokalanowa- wyjazd o godz. 6.00. i na Jasną Górę – wyjazd o godz. 7.00.

♦ Rycerze Zakonu Św. Jana Pawła II organizują Pielgrzymkę do Wilna. Odbędzie się ona w dniach 24-27 sierpnia. Szczegółowy program można zabrać z zakrystii. Zapisy w zakrystii do końca lipca.

♦ Jestem ogromnie wdzięczny tym naszym Parafianom, którzy wzięli w sobotę udział w pracach przy naszym kościele.