XXIII niedziela Zwykła, 08.09.2024 r.

Intencje Mszy Świętej, 09.09.2024 – 15.09.2024 r.
9 września 2024
Intencje Mszy Świętej, 16.09.2024- 22.09.2024 r.
16 września 2024

♦  Dziś przeżywamy XXIII Niedzielę Zwykłą.

♦ Pragnę wyrazić wdzięczność, tym naszym Parafianom, którzy reprezentowali naszą parafię na Dekanalnych Dożynkach w Piekoszowie.

• w piątek –wspomnienie św. Jana Chryzostoma. W tym dniu kolejne  w tym roku Nabożeństwo Fatimskie.

Zapraszam do wspólnej modlitwy na godz. 19.30.

• w sobotę – święto Podwyższenia Krzyża Św.

♦ Składam serdeczne Bóg zapłać za wczorajsze  sprzątanie kościoła i złożoną ofiarę. Zapraszam do sprzątania naszego kościoła w sobotę na godz. 10.00 parafian z Rykoszyna z ul. Świętokrzyskiej nr 78 i z ul. Kniaziowej.

♦ W środę odbędzie się spotkanie  rodziców dzieci klasy III, natomiast  w czwartek rodziców młodzieży klasy VIII. Serdecznie Was zapraszam.

DIECEZJALNA PIELGRZYMKA RÓŻ ŻYWEGO RÓŻAŃCA  o parafii pw. Św. Brata Alberta w Busku Zdroju odbędzie się w sobotę 5 października 2024 roku. Zapraszam do udziału w Pielgrzymce wszystkich członków Wspólnoty Żywego Różańca. Można zapisać się w zakrystii.

♦  Pragnę wyrazić wdzięczność  tym wszystkim, którzy modlitwą i ofiarą wspierają prace w naszym kościele. Bóg zapłać za złożone ofiary na ten cel.