XXVIII Niedziela Zwykła, 13.10.2024 r.

Intencje Mszy Świętej, 14.10.2024 – 20.10.2024 r.
14 października 2024
Jubileusz 2025 roku
14 października 2024

♦ Dziś przeżywamy XXVIII Niedzielę Zwykłą. Dziś o godz. 19.30 ostanie już w tym roku Nabożeństwo Fatimskie. Zapraszam wszystkich czcicieli MB do wspólnej modlitwy

,,Św. Jan Paweł II. Ewangelia starości i cierpienia”, to  hasło tegorocznego XXIV Dnia Papieskiego, który przypada  w dzisiejszą niedzielę. Na zewnątrz kościoła odbywa się kwesta. Darem serca możemy wesprzeć fundację wspierającą uzdolnioną młodzież. W przyszłą niedzielę w naszym kościele odbędzie się o godz. 15.00 nabożeństwo dziękczynne za dar Św. Jana Pawła II.

• w poniedziałek –w Dzień Edukacji Narodowej będziemy modlić się na Różańcu za wszystkich Pracowników Oświaty;
  • we wtorek – wspomnienie św. Teresy od Jezusa;
  • w środę – wspomnienie św. Jadwigi Śląskiej; W tym dniu przypada 46 rocznica wyboru kardynała Karola Wojtyłę na papieża;
  • w czwartek – wspomnienie św. Ignacego Antiocheńskiego;
  • w piątek – wspomnienie św. Łukasza. W tym dniu święto patronalne służby zdrowia. Będziemy modlić się na Różańcu za Służbę Zdrowia;
  • w sobotę- wspomnienie dowolne bł. ks. Jerzego Popiełuszki. W tym dniu przypada 40 r. jego męczeńskiej śmierci.

♦ Serdeczne Bóg zapłać za wczorajsze sprzątanie kościoła  i złożoną ofiarę. Zapraszam do sprzątania naszego kościoła  w sobotę o godz. 10.00. parafian z  Rykoszyna z ul. Świętokrzyskiej nr 80,82,95 i z ul. Różanej nr 1,2.

♦ W przyszłą niedzielę będziemy przeżywać Światowy Dzień Misyjny. Ofiary zebrane na tacę tego dnia  przeznaczone są do dyspozycji Ojca Świętego na cele misyjne.