XXIX Niedziela Zwykła,20.10.2024r.

Intencje Mszy Świętej, 21.10.2024 – 27.10.2024r.
21 października 2024

♦  Dziś przeżywamy  XXIX Niedzielę Zwykłą.  Obchodzimy  98 Światowy Dzień Misyjny, zwany popularnie Niedzielą Misyjną, będący dniem solidarności w modlitwie i pomocy materialnej misjom. Ofiary zebrane na tacę przeznaczone są do dyspozycji Ojca Świętego na cele misyjne.

♠ Dziś o godz. 15.00 w naszym kościele będzie sprawowane Nabożeństwo Dziękczynne za dar Św. Jana Pawła II. Będziemy prosić o zgodę i jedność w naszej Ojczyźnie. Do wspólnej modlitwy serdecznie zapraszam.

• we wtorek – wspomnienie św. Jana Pawła II. Będziemy modlić się o uświęcenie naszych rodzin.

♦ Serdeczne Bóg zapłać za wczorajsze sprzątanie kościoła  i złożoną ofiarę. Zapraszam do sprzątania naszego kościoła  w sobotę  parafian z Rykoszyna z Rykoszyna z ul. Różanej nr 4,5,9,11,13,15.

♦ Pragnę wyrazić wdzięczność  tym wszystkim, którzy modlitwą i ofiarą wspierają prace w naszym kościele. Bóg zapłać za złożone ofiary na ten cel.