I Niedziela Adwentu, 27.12.2022 r.

Program Rekolekcji Adwentowych
25 listopada 2022
Intencje Mszy Świętej, 28.11.2022 – 04.12.2022 r.
28 listopada 2022

♦ Dzisiejszą niedzielą rozpoczynamy okres Adwentu, czas radosnego oczekiwania na przyjście Zbawiciela.  W tym okresie gromadzimy się na Roratach, które będą sprawowane codziennie- z wyjątkiem niedzieli –  o godz.6.30. Od godz. 5.45 adoracja Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie.

♦  Rekolekcje adwentowe w naszej parafii będziemy przeżywać od przyszłej niedzieli do wtorku. Poprowadzi je ks. dr Sylwester Robak, dyrektor Domu dla Niepełnosprawnych w Piekoszowie. Program rekolekcji wywieszony jest w gablocie z ogłoszeniami,  a także będzie zamieszczony na naszej stronie internetowej. Taca zbierana w czasie rekolekcji będzie przeznaczona na ich organizację.

♦ W dniu dzisiejszym w naszym Domu Parafialnym o godz. 16.00,  kolejne spotkanie Wspólnoty Małżeństw św. Jana Pawła II. Serdecznie zapraszam małżeństwa na to spotkanie formacyjne.

♦  W tym tygodniu w liturgii Kościoła :

  • w środę – święto św. Andrzeja Apostoła;
  • w piątek –   przypada I piątek miesiąca. Msza Święta Roratnia o godz. 6.30. Natomiast Msza Św.  z nabożeństwem do Serca Pana Jezusa o godz.18.00. Od godz. 17.00 będzie możliwość skorzystania z sakramentu pokuty i pojednania. Chorych  odwiedzę od godz. 9.00. 
  • w sobotę – wspomnienie św. Franciszka Ksawerego; w tym dniu przypada   I sobota miesiąca . Msza Św. Roratnia  z nabożeństwem do Niepokalanego Serca NMP o godz. 6.30. (Medytacja o godz.5.45, a Różaniec o 6.00.)

♦ Składam serdeczne Bóg zapłać za wczorajsze sprzątanie kościoła i złożoną ofiarę. Zapraszam do sprzątania naszego kościoła w sobotę na godz. 10.00 . parafian z Rykoszyna z ul. Świętokrzyskiej nr 210,212,214,213,216,218.

♦ W przyszłą niedzielę w naszej parafii nastąpi ERYGOWANIE CHORĄGWI  Zakonu Rycerzy Św. Jana Pawła II. Serdecznie zapraszam mężczyzn, którzy pragną przystąpić do tej wspólnoty na spotkanie, które odbędzie się w kościele,  w czwartek o godz. 17.00.