II Niedziela Wielkanocy, 11.04.2021 r.

Intencje Mszy Świętej, 12.04.2021 – 18.04.2021 r.
12 kwietnia 2021
Intencje Mszy Świętej, 19.04.2021- 25.04.2021 r.
19 kwietnia 2021

♦ Przeżywamy Niedzielę Bożego Miłosierdzia. To święto ustanowił papież  Św. Jan Paweł II, 30 kwietnia 2000 roku podczas Mszy Kanonizacyjnej Św. Siostry Faustyny. Niedziela ta rozpoczyna Tydzień Miłosierdzia . Swoją modlitwą  wspieramy Caritas Diecezji Kieleckiej. Natomiast materialnym  darem serca możemy wesprzeć dzieła prowadzone przez Caritas wrzucając ofiarę do puszki.

    ♦ Od przyszłej niedzieli będziemy przeżywać  XIII Ogólnopolski Tydzień Biblijny, którego motywem przewodnim są słowa: „Jam jest chleb życia. Kto do Mnie przychodzi, nie będzie łaknął; a kto we Mnie wierzy, nigdy pragnąć nie będzie” (J 6,35). Nawiązują one do tematu całego roku duszpasterskiego Kościoła w Polsce, w którym rozważa się tajemnicę Eucharystii jako Wieczerzy Pańskiej.

♦ Wszystkim obchodzącym w tym tygodniu swoje urodziny, albo imieniny, życzymy wszelkich Łask Bożych, oraz opieki Świętych Patronów.

♦ Składam serdeczne Bóg zapłać za   sprzątanie kościoła  i złożone ofiary na kwiaty. Zapraszam do sprzątania naszego kościoła w sobotę na godz. 10.00 parafian z Rykoszyna z ul. Świętokrzyskiej nr 113, 96,115,98, 117,100.

♦ Pragnę wyrazić wdzięczność  tym wszystkim, którzy modlitwą i ofiarą wspierają prace w naszym kościele. Bóg zapłać za złożone ofiary na ten cel. Taca gospodarcza z przyszłej niedzieli będzie przeznaczona na ogrzewanie.

♦ Spotkanie rodziców dzieci pierwszokomunijnych odbędzie się w najbliższy czwartek po Mszy Świętej. Serdecznie zapraszam.