II Niedziela Wielkiego Postu, 28.02.2021 r.

Intencje Mszy Świętej, 01.03.2021 – 07.03.2021 r.
28 lutego 2021
Program Rekolekcji Wielkopostnych 2021 r.
2 marca 2021

♦  Dzisiejsza II Niedziela Wielkiego Postu, to niedziela Ad Gentes dzień modlitwy   w intencji misji i misjonarzy. Będziemy mogli również materialnie wesprzeć dzieło misyjne Kościoła. Zebrane środki przeznaczone będą na realizację projektów w krajach misyjnych. Ofiarę na ten cel możemy złożyć do puszki, wychodząc z kościoła.

♦  W tym tygodniu w liturgii Kościoła :

  • w czwartek– święto Św. Kazimierza;
  • w piąteknabożeństwo Drogi Krzyżowej o godz. 17.30.

W tym dniu  przypada  I piątek miesiąca. Od godz. 9.00 udam się do chorych z posługą sakramentalną. Msza Św. z nabożeństwem do Serca Pana Jezusa o godz. 18.00. Od godz. 16.30 będzie możliwość skorzystania z sakramentu pokuty i pojednania.

  • w sobotę– przypada I sobota miesiąca. Msza Św. z nabożeństwem do Niepokalanego Serca NMP o godz. 7. 00. Zapraszam wszystkich czcicieli MB. •w  niedzielę po Mszy Św.  o godz. 12.00- nabożeństwo Gorzkich Żali.

Rekolekcje wielkopostne w naszej parafii będziemy przeżywać od przyszłej niedzieli 07 marca  do wtorku 09 marca 2021r. Poprowadzi je                    ks. Waldemar Wiśniowski. Program rekolekcji jest wywieszony na tablicy ogłoszeń. Proszę o modlitwę, o owocne przeżycie tego szczególnego „czasu łaski”. Taca zbierana w czasie rekolekcji będzie przeznaczona na ich zorganizowanie.

♦ Rycerstwo Niepokalanej naszej Diecezji zaprasza na XXIV Wielkopostną Pielgrzymkę Pokutną do Kalwarii Świętokrzyskiej w Morawicy w sobotę             6 marca. Początek spotkania o 8.45.

♦ Składam serdeczne Bóg zapłać za wczorajsze  sprzątanie kościoła i złożoną ofiarę. Zapraszam do sprzątania naszego kościoła w sobotę na godz. 10.00 parafian z ul. Radosnej nr 38,34,31,28,27.

♦ Serdeczne Bóg zapłać za ofiary składane na prace w naszym kościele.