III Niedziela Wielkanocna, 23.04.2023 r.

Intencje Mszy Świętej, 24.04.2023 – 30.04.2023 r.
24 kwietnia 2023
Intencje Mszy Świętej, 01.05.2023 – 07.05.2023 r.
1 maja 2023

♦  Od dziś przeżywamy XV Ogólnopolski Tydzień Biblijny, którego motywem przewodnim są słowa: „Wierzę w Kościół Ojca i Syna i Ducha Świętego”.

♦  W naszej wspólnocie parafialnej  przeżywamy doroczny Dzień Seminaryjny i gościmy przedstawicieli Wyższego Seminarium Duchownego w Kielcach. Modlitwą i ofiarą wspieramy  naszą Diecezjalną Uczelnię. Pragniemy także modlitwą wypraszać święte i liczne powołania do kapłaństwa i życia konsekrowanego dlatego gościmy wśród nas również Siostry ze Zgromadzenia Sióstr Świętego Józefa.

• w poniedziałek – uroczystość Św. Wojciecha;
  • we wtorek– święto św. Marka Ewangelisty
  • w sobotę- święto św. Katarzyny Sieneńskiej

♦ Składam serdeczne Bóg zapłać za sprzątanie kościoła  i za  złożoną ofiarę. Zapraszam do sprzątania naszego kościoła w sobotę na godz. 10.00 parafian z Rykoszyna z ul. Panoramicznej.

♦ W środę po Mszy Świętej odbędzie się spotkanie dla rodziców dzieci komunijnych. Serdecznie zapraszam.