IV Niedziela Wielkanocna, 08.05.2022r.

Ogólnopolski Tydzień Biblijny
2 maja 2022
Intencje Mszy Świętej, 09.05.2022 – 15.05.2022 r.
7 maja 2022

♦ Dzisiaj przypada Niedziela Dobrego Pasterza, która rozpoczyna Tydzień modlitw o powołania do Służby Bożej w Kościele.  W naszej wspólnocie parafialnej  przeżywamy doroczny Dzień Seminaryjny i gościmy przedstawiciela Wyższego Seminarium Duchownego w Kielcach. Modlitwą i ofiarą możemy wesprzeć  naszą Diecezjalną Uczelnię.

♦ W tym tygodniu w liturgii Kościoła :

  • w poniedziałek- uroczystość św. Stanisława, bp i męczennika, głównego patrona Polski i naszej diecezji.
  • w piątek- rozpoczynamy tegoroczne Nabożeństwa Fatimskie. Do wspólnej modlitwy serdecznie zapraszam. Nabożeństwa Fatimskie o godz.19.30.

          • w sobotę  – święto św. Macieja Apostoła.

♦ Składam serdeczne Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i złożoną ofiarę.  Zapraszam do sprzątania naszego kościoła w sobotę na godz. 10.00 parafian z Rykoszyna z ul. Świętokrzyskiej nr 80,82,95 i ul. Różanej nr 1i 2.