IV Niedziela Zwykła, 28.01.2024 r.

Intencje Mszy Świętej, 29.01.2024 r- 04.02.2024 r.
29 stycznia 2024
Dar Jubileuszowy na dzwony
31 stycznia 2024

 ♦Przeżywamy dziś IV Niedzielę Zwykłą w ciągu roku.

         ♦  W tym tygodniu w liturgii Kościoła :

  • w środę-wspomnienie św. Jana Bosko;
  • w piątek- Święto Ofiarowania Pańskiego – Matki Bożej Gromnicznej. W tym dniu będziemy modlić się za osoby konsekrowane z racji ich święta. Msze Św. będą sprawowane o godz. 8.00 i o godz.18.00. Na Mszę o godz. 18.00 w sposób szczególny zapraszam dzieci komunijne wraz  z rodzicami. W czasie Mszy św. pobłogosławię przyniesione przez Was świece. Taca złożona  w tym dniu będzie przeznaczona na wsparcie zgromadzeń klauzurowych w naszej diecezji.   

  W piątek przypada także  I piątek miesiąca. Od godz. 9.30 odwiedzę z posługą sakramentalną chorych. Natomiast od godz. 17.00 w kościele będzie możliwość skorzystania z sakramentu pokuty i pojednania. Msza Święta i nabożeństwo do Serca Pana Jezusa o godz. 18.00.

  • w sobotę – przypada I sobota miesiąca. Msza Św. z nabożeństwem do Niepokalanego Serca NMP  o godz. 18.00. Zapraszam wszystkich czcicieli MB. Zapraszam także wszystkie wspólnoty Żywego Różańca.

♦ Składam serdeczne Bóg zapłać za sprzątanie kościoła w minionym tygodniu i za złożoną ofiarę. Zapraszam do sprzątania w sobotę na godz. 10.00 parafian  z Rykoszyna z ul. Świętokrzyskiej nr 172,183,185,174,187,176.

♦ Pragnę wyrazić wdzięczność  tym wszystkim, którzy modlitwą i ofiarą wspierają prace w naszym kościele. Bóg zapłać za złożone ofiary w czasie wizyty duszpasterskiej, składane na tace a także i te wpłacone na konto parafialne.                                      

♦ W poniedziałek odbędzie się Wizyta Duszpasterska u tych parafian, którzy z różnych racji nie mogli odbyć kolędy w wyznaczonym czasie. Proszę o zgłoszenie się tych Rodzin w zakrystii.