IV Niedziela Zwykła, 29.01.2023r.

Intencje Mszy Świętej, 30.01.2023 – 05.02.2023r.
30 stycznia 2023
Intencje Mszy Świętej, 06.02.2023- 12.02.2023 r.
6 lutego 2023

Przeżywamy dziś IV Niedzielę Zwykłą w ciągu roku.

         ♦  W tym tygodniu w liturgii Kościoła :

  • w czwartek- Święto Ofiarowania Pańskiego – Matki Bożej Gromnicznej. W tym dniu będziemy modlić się za osoby konsekrowane z racji ich święta. Na Mszę o godz. 18.00 w sposób szczególny zapraszam dzieci komunijne wraz  z rodzicami. W czasie Mszy św. pobłogosławię przyniesione przez Was świece. Taca złożona  w tym dniu będzie przeznaczona na wsparcie zgromadzeń klauzurowych w naszej diecezji.   
  • w piątek – przypada I piątek miesiąca. Od godz. 9.00 odwiedzę z posługą sakramentalną chorych. Od  godz.  16.30 w kościele będzie możliwość skorzystania z sakramentu pokuty i pojednania. Msza Święta i nabożeństwo do Serca Pana Jezusa o godz. 18.00.
  • w sobotę –  przypada I sobota miesiąca. Msza Św. z nabożeństwem do Niepokalanego Serca NMP  o godz. 18. 00. Zapraszam wszystkich czcicieli MB. Zapraszam także wszystkie wspólnoty Żywego Różańca.

♦ Składam serdeczne Bóg zapłać za sprzątanie kościoła w minionym tygodniu i za złożoną ofiarę. Zapraszam do sprzątania w sobotę na godz. 10.00 parafian ze Skałki blok nr 4 i nr 5 .

♦ Pragnę wyrazić wdzięczność  tym wszystkim, którzy modlitwą i ofiarą wspierają prace w naszym kościele. Bóg zapłać za złożone ofiary w czasie wizyty duszpasterskiej, składane na tace a także te wpłacone na konto parafialne.                                       

♦ W poniedziałek odbędzie się Wizyta Duszpasterska u tych parafian, którzy z różnych racji nie mogli odbyć kolędy w wyznaczonym czasie. Proszę o zgłoszenie się tych Rodzin w zakrystii.