IV Niedziela Zwykła, 30.01.2022 r.

Intencje Mszy Świętej, 31.01.2022 – 06.02.2022r.
30 stycznia 2022
Intencje Mszy Świętej, 07.02.2022- 13.02.2022 r.
10 lutego 2022
  • Przeżywamy dziś IV Niedzielę Zwykłą w ciągu roku.

         ♦  W tym tygodniu w liturgii Kościoła :

  • w środę- Święto Ofiarowania Pańskiego – Matki Bożej Gromnicznej. W tym dniu będziemy  modlić się za osoby konsekrowane z racji ich święta. Na Mszę o godz. 18.00 w sposób szczególny zapraszam dzieci komunijne wraz  z rodzicami. W czasie Mszy św. pobłogosławię przyniesione przez Was świece . Taca złożona  w tym dniu będzie przeznaczona na wsparcie zgromadzeń klauzurowych w naszej diecezji.   
  • w piątek – przypada I piątek miesiąca. Od  godz.  17.00 w kościele  będzie możliwość skorzystania z sakramentu pokuty i pojednania. Msza Święta i nabożeństwo do Serca Pana Jezusa o godz. 18.00. Od godz. 9.00 odwiedzę z posługą sakramentalną chorych.                      
  • w sobotę – wspomnienie Św. Agaty. W tym dniu przypada  I sobota miesiąca. Msza Św. z nabożeństwem do Niepokalanego Serca NMP  o godz. 18. 00. Zapraszam wszystkich czcicieli MB.

♦ Składam serdeczne Bóg zapłać za sprzątanie kościoła w minionym tygodniu  i za złożoną ofiarę. Zapraszam do sprzątania w sobotę na godz. 10.00 parafian z Rykoszyna z ul. Świętokrzyskiej nr  1,3,4,5,7,6.

♦   Parafian, którzy w swoich domach z różnych powodów nie mogli  przyjąć księdza z wizytą duszpasterską  zapraszam  na Mszę św. w niedzielę o godz. 12.00.  w następującym porządku:
◊ mieszkańców Rykoszyn Dwór i Podrabie – 30 stycznia;

◊ mieszkańców Rykoszyn Kolonia-06 lutego.

♦ Pragnę wyrazić wdzięczność  tym wszystkim, którzy modlitwą i ofiarą wspierają prace w naszym kościele. Bóg zapłać za złożone ofiary w czasie wizyty duszpasterskiej, składane na tace a także te wpłacone na konto parafialne.                                       

♦ W najbliższą środę w kościele w Piekoszowie o godz. 18.00, wystąpi Antonina Krzysztoń polska pieśniarka, kompozytorka, autorka tekstów. Wstęp wolny. Ksiądz Dziekan serdecznie zaprasza i prosi aby w tym koncercie uczestniczyć w maseczkach.