IX Niedziela Zwykła, 02.06.2024 r.

Intencje Mszy Świętej, 03.06.2024 – 09.06.2024 r.
3 czerwca 2024
Intencje Mszy Świętej, 10.06.2024- 16.06.2024 r.
12 czerwca 2024

♦ Przeżywamy dziś IX Niedzielę Zwykłą. Trwa oktawa Bożego Ciała.

♦ W tym tygodniu w liturgii Kościoła :

  • w poniedziałek- wspomnienie Świętych Męczenników Karola Lwangi i Towarzyszy;
  • w środę- wspomnienie św. Bonifacego;
  • w czwartek – zakończenie Oktawy Bożego Ciała

Msza Św. z procesją do 4 ołtarzy o godz. 18.00. Bardzo proszę o przygotowanie  ołtarzy przy ogrodzeniu wokół kościoła wg ustalonego porządku: Rykoszyn, Gałęzice, Skałka, Oś Skałka.

Po procesji poświęcenie wianków. Do wspólnej modlitwy serdecznie zapraszam.

  • w piątekuroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa; w tym dniu przypada także I piątek miesiąca. Od godz. 16.30 będzie możliwość skorzystania z sakramentu pokuty i pojednania. Msza Święta i nabożeństwo do Serca Pana Jezusa o godz. 18.00. Od godz. 9.00 udam się z posługą sakramentalną do chorych.
  • w sobotę- wspomnienie Niepokalanego Serca NMP

♦ Składam serdeczne Bóg zapłać wszystkim, którzy zadbali o uroczysty charakter procesji Bożego Ciała. Bóg zapłać za przygotowanie ołtarzy, za przystrojenie trasy procesji i domów, Strażakom za asystę i dbanie o porządek; tym, którzy nieśli baldachim, feretrony, chorągwie, dziewczynkom sypiącym kwiaty, p. Katechetce , dzieciom komunijnym, a także rodzicom. Bóg zapłać Szafarzom, Rycerzom i Kadetom Zakonu św. Jana Pawła II, p. Kościelnemu,   p. Organiście i Ministrantom. Dziękuję za liczny udział będący wyrazem naszej wiary w obecność Pana Jezusa w Eucharystii.

♦ Serdecznie Bóg zapłać za wczorajsze sprzątanie kościoła i złożoną ofiarę. Do sprzątania naszego kościoła zapraszam  w sobotę na godz. 10.00. parafian z Gałęzic nr 36,41,37a,39,42.

♦ Dziś przed naszym kościołem  odbywa się  zbiórka ofiar do puszek na Diecezjalny Fundusz Remontowo- Budowlany. To wyraz solidarności z parafiami naszej diecezji, które budują kościoły lub ze względu na małą liczbę wiernych potrzebują wsparcia w koniecznych remontach.