Poniedziałek w Oktawie Wielkanocy, 13.04.2020

Intencje: 14-19.04.2020
13 kwietnia 2020
Niedziela Miłosierdzia Bożego, 19.04.2020
18 kwietnia 2020
  1. Dziś w drugi dzień Świąt Wielkanocy modlimy się za Katolickie uczelnie.
  2. W tym tygodniu w liturgii Kościoła: przez cały tydzień oktawa Wielkanocy.
  3. W najbliższą niedzielę przypada Święto Bożego Miłosierdzia.
  4. Składam serdeczne Bóg zapłać : Szafarzom, p. Kościelnemu i Strażakom za przygotowanie Ciemnicy i Grobu Pana Jezusa, a p. Joli i Iwonie za wystrój Grobu Pana Jezusa i kościoła kwiatami. Dziękuję Szafarzom , p. kościelnemu, p. organiście, ministrantom i wszystkim tym, którzy przygotowali Liturgię Słowa i brali czynny udział w przeżywaniu Świąt Paschalnych.
  5. Składam serdeczne Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i złożone ofiary na kwiaty mieszkańcom Skałki, Gałęzic i Rykoszyna. Zapraszam do sprzątania naszego kościoła w sobotę na godz. 10.00 parafian z ul. Świętokrzyskiej nr 171,158,160,175,168.
  6. Pragnę wyrazić wdzięczność tym wszystkim, którzy modlitwą i ofiarą wspierają prace w naszym kościele. Bóg zapłać za złożone ofiary na ten cel. Przed Świętami została odnowiona i przeniesiona bliżej prezbiterium chrzcielnica. Zamontowaliśmy kamerkę i wszystkie urządzenia potrzebne do transmisji Mszy Św. z naszego kościoła. Została również zakupiona nowa Figura Pana Jezusa do grobu.