Poniedziałek w Oktawie Wielkanocy

Intencje Mszy Świętej, 25.03.2024 – 01.04.2024 r.
25 marca 2024
Intencje Mszy Świętej, 02.04.2024 – 07.04.2024 r.
2 kwietnia 2024

♦ Dziś w drugi dzień Świąt Wielkanocy modlimy się za Katolickie uczelnie.

 ♦  W tym tygodniu w liturgii Kościoła :

  • przez cały tydzień oktawa Wielkanocy;
  • w piątek – przypada pierwszy piątek miesiąca. Od godz. 9.00 udam się z posługą sakramentalną do chorych. Msza Św. z nabożeństwem do Serca Pana Jezusa o godz. 18.00.  Od godz.17.00 możliwość skorzystania z Sakramentu Pokuty i Pojednania.
  • w sobotę – przypada pierwsza sobota miesiąca. Msza Święta i nabożeństwo do Niepokalanego Serca NMP o godz. 18.00. Serdecznie zapraszam do udziału wszystkich czcicieli Matki Bożej.

 ♦ W najbliższą niedzielę przypada Święto Bożego Miłosierdzia.

  To Święto Patronalne Caritas, ofiary zbierane do puszek przeznaczone będą na dzieła miłosierdzia diecezjalnej Caritas.

♦ Składam serdeczne Bóg zapłać: Rycerzom św. Jana Pawła II za przygotowanie Ciemnicy i Grobu Pana Jezusa, a paniom Joli i Iwonie za wystrój Grobu Pana Jezusa i kościoła kwiatami. Dziękuję naszej OSP w Rykoszynie za wystawienie warty przy Grobie Pana Jezusa i za udział w Liturgii i procesji. Dziękuję Rycerzom i Kadetom św. Jana Pawła II, Szafarzom , p. kościelnemu,  p. organiście, scholi, ministrantom i wszystkim tym, którzy przygotowali Liturgię Słowa i brali czynny udział  w przeżywaniu Świąt Paschalnych.

♦ Składam serdeczne Bóg zapłać za sprzątanie kościoła  i złożone ofiary na kwiaty. Zapraszam do sprzątania naszego kościoła w sobotę na godz. 10.00 parafian ze Skałki nr 27,28,28a,29,30.