Poniedziałek Wielkanocny, 10.04.2023 r.

Intencje Mszy Świętej, 11.04.2023 – 16.04.2023 r.
10 kwietnia 2023
Konsekracja św. Józefowi
11 kwietnia 2023

♦ Dziś w drugi dzień Świąt Wielkanocy modlimy się za Katolickie uczelnie.

 ♦  W tym tygodniu w liturgii Kościoła :

  • przez cały tydzień oktawa Wielkanocy.

♦  Od jutra rozpoczynamy w naszej parafii 33 dniowe Rekolekcje ze Św. Józefem. Będzie to nasze duchowe przygotowanie do Konsekracji św. Józefowi. Rekolekcje będziemy mogli przeżywać w kościele jak również w swoim domu. Uroczysty Akt oddania św. Józefowi nastąpi w sobotę 13 maja na Nabożeństwie Fatimskim. Św. Józef to Patron na trudne czasy.

 ♦ W najbliższą niedzielę przypada Święto Bożego Miłosierdzia.

  To Święto Patronalne Caritas, ofiary zbierane do puszek przeznaczone będą na dzieła miłosierdzia diecezjalnej Caritas.

♦ Składam serdeczne Bóg zapłać : Rycerzom św. Jana Pawła II za przygotowanie Ciemnicy i Grobu Pana Jezusa,  a  p. Joli i Iwonie za wystrój Grobu Pana Jezusa i kościoła kwiatami. Dziękuję naszej OSP w Rykoszynie za wystawienie warty przy Grobie Pana Jezusa i za udział w Liturgii i procesji. Dziękuję Rycerzom i Kadetom św. Jana Pawła II, Szafarzom , p. kościelnemu,  p. organiście, scholi, ministrantom i wszystkim tym, którzy przygotowali Liturgię Słowa i brali czynny udział  w przeżywaniu Świąt Paschalnych.

♦ Składam serdeczne Bóg zapłać za sprzątanie kościoła  i złożone ofiary na kwiaty. Zapraszam do sprzątania naszego kościoła w sobotę na godz. 10.00 parafian z ul. Świętokrzyskiej nr 10,12,14,15,16,17.