Poniedziałek Wielkanocny, 18.02.2022 r.

Intencje Mszy Świętej, 19.04.2022 – 24.02.2022r.
17 kwietnia 2022
Intencje Mszy Świętej, 25.04.2022 – 01.05.2022r
25 kwietnia 2022

♦ Dziś w drugi dzień Świąt Wielkanocy modlimy się za Katolickie uczelnie.

  ♦  W tym tygodniu w liturgii Kościoła :

  • przez cały tydzień oktawa Wielkanocy.

 ♦ W najbliższą niedzielę przypada Święto Bożego Miłosierdzia.

  To Święto Patronalne Caritas, ofiary zbierane do puszek przeznaczone będą na dzieła miłosierdzia diecezjalnej Caritas, w tym na adaptację mieszkań dla rodzin z Ukrainy. Caritas zaprasza w tym dniu do Parku Miejskiego w Kielcach na festyn pod nazwą Dzień Dobra w godz. 14 – 18 . Będą tam występy artystyczne podopiecznych Caritas, zabawy integracyjne dla dzieci, Koronka do Miłosierdzia Bożego oraz koncert uwielbienia Zespołu ToON.

♦ Składam serdeczne Bóg zapłać : Szafarzom, p. Kościelnemu i Strażakom za przygotowanie Ciemnicy i Grobu Pana Jezusa,  a  p. Joli i Iwonie za wystrój Grobu Pana Jezusa i kościoła kwiatami. Dziękuję naszej OSP w Rykoszynie za wystawienie warty przy Grobie Pana Jezusa. Dziękuję Szafarzom , p. kościelnemu, p. organiście, ministrantom i wszystkim tym, którzy przygotowali Liturgię Słowa i brali czynny udział  w przeżywaniu Świąt Paschalnych.

♦ Składam serdeczne Bóg zapłać za sprzątanie kościoła  i złożone ofiary na kwiaty. Zapraszam do sprzątania naszego kościoła w sobotę na godz. 10.00 parafian z ul. Dworskiej nr 30,28,26,24,22