Uroczystość Najświętszej Trójcy, 26.05.2024 r.

Intencje Mszy Świętej, 27.05.2024 -02.06.2024 r
26 maja 2024
Intencje Mszy Świętej, 03.06.2024 – 09.06.2024 r.
3 czerwca 2024

♦ Przeżywamy dziś uroczystość  Najświętszej Trójcy.

Dziś także dzień w którym nasze mamy przeżywają swoje święto. Niech Pan Bóg otacza ich każdego dnia swoim błogosławieństwem, a zmarłe przyjmie do  chwały nieba.

  ♦ W tym tygodniu w liturgii Kościoła :

  • w środę – wspomnienie św. Urszuli Ledóchowskiej;
  • w czwartek – Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa, czyli uroczystość Bożego Ciała. Msze Św. o godz. 8.00 i o godz. 10.00, Msza Św. z procesją do  4 ołtarzy. Bardzo proszę  o przygotowanie ołtarzy. Zapraszam panie  i młodzież do niesienia feretronów, panów do niesienia baldachimu i chorągwi,  strażaków do asysty i kierowania ruchem  w czasie procesji, zapraszam Szafarzy, Rycerzy Św. Jana Pawła II, kadetów i  ministrantów, dziewczynki do sypania kwiatów i dzieci komunijne. Proszę o udekorowanie okien naszych domów na znak wiary w obecność Chrystusa w Eucharystii pod postacią chleba i wina.   
  • w piątek – święto Nawiedzenia NMP.      
  • w sobotę- przypada I sobota miesiąca. Do wspólnej modlitwy zapraszam wszystkich czcicieli Matki Bożej.

♦ W sobotę 1 czerwca dzieci będą przeżywać swoje święto. Nabożeństwo czerwcowe będzie sprawowane w ich intencji. Zapraszam do wspólnej modlitwy.

♦ Składam serdeczne Bóg zapłać za wczorajsze sprzątanie kościoła  i złożoną ofiarę. Zapraszam do sprzątania naszego kościoła w sobotę na godz. 10.00 parafian z Gałęzic nr 26,27a,27b,32,33,35.

  ♦W przyszłą niedzielę przed naszym kościołem  odbędzie się  zbiórka ofiar do puszek na Diecezjalny Fundusz Remontowo- Budowlany. To wyraz solidarności z parafiami naszej diecezji, które budują kościoły lub ze względu na małą liczbę wiernych potrzebują wsparcia w koniecznych remontach.

  • Pragnę wyrazić wdzięczność tym wszystkim, którzy modlitwą i ofiarą wspierają prace w naszym kościele. Bóg zapłać za złożone ofiary na ten cel.