♦ Przeżywamy dziś Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego, która przypomina nam, że nasza Ojczyzna jest w niebie.
♦ W tym tygodniu w liturgii Kościoła :
♦ W przyszłą niedzielę w Uroczystość Zesłania Ducha Św. kończy się okres Wielkanocny.
♦ Składam serdeczne Bóg zapłać wszystkim, którzy uczestniczyli w przygotowaniu Wizytacji Kanonicznej przeprowadzonej przez ks. Bp Jana Piotrowskiego.
♦ Składam serdeczne Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i za złożoną ofiarę. Zapraszam do sprzątania naszego kościoła w sobotę na godz. 10.00 parafian ze Skałki nr.7,8,9,10,11.
♦ Dziś przed naszym kościołem odbywa się zbiórka ofiar do puszek na Diecezjalny Fundusz Remontowo- Budowalny. To wyraz solidarności z parafiami naszej diecezji, które budują kościoły lub ze względu na małą liczbę wiernych potrzebują wsparcia w koniecznych remontach.