Uroczystość Zesłana Ducha Świętego, 28.05.2023 r.

Intencje Mszy Świętej, 29.05.2023 – 04.06.2023 r.
29 maja 2023
Intencje Mszy Świętej, 05.06.2023 -11.03.2023 r.
6 czerwca 2023

♦ Przypadająca dziś  uroczystość Zesłania Ducha Świętego kończy  okres Wielkanocny.

           ♦ W tym tygodniu w liturgii Kościoła :

  • w poniedziałek –święto NMP Matki Kościoła;
  • w środę – święto Nawiedzenia NMP;
  • w czwartek – święto ku czci Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana;
  • w piątek – przypada pierwszy piątek miesiąca. Od godz. 9.00 udam się  z posługą sakramentalną do chorych. Msza Św. z nabożeństwem do Serca Pana Jezusa o godz. 18.00.  Od godz.17.00 możliwość skorzystania z Sakramentu Pokuty i Pojednania.
  • w sobotę – wspomnienie świętych męczenników Karola Lwangi i Towarzyszy; w tym dniu przypada pierwsza sobota miesiąca. Msza Święta i nabożeństwo do Niepokalanego Serca NMP o godz. 18.00. Serdecznie zapraszam do udziału wszystkich czcicieli Matki Bożej.

♦ Miesiąc czerwiec jest poświęcony Najświętszemu Sercu Pana Jezusa. Zapraszam do udziału w nabożeństwach czerwcowych.

♦ W przyszła niedzielę przypada uroczystość Najświętszej Trójcy.

♦ Składam serdeczne Bóg zapłać za wczorajsze sprzątanie kościoła  i złożoną ofiarę. Zapraszam do sprzątania naszego kościoła w sobotę na godz. 10.00 parafian z Rykoszyna z ul. Świętokrzyskiej nr 52,54,51,53,56.

♦ W przyszłą niedzielę  przed naszym kościołem  odbędzie  się zbiórka ofiar do puszek na Diecezjalny Fundusz Remontowo-Budowalny. To wyraz solidarności z parafiami naszej diecezji, które budują kościoły lub ze względu na małą liczbę wiernych potrzebują wsparcia w koniecznych remontach.