Uroczystość Zesłania Ducha Świętego, 19.05.2024 r.

Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego, 12.05.2024 r.
13 maja 2024
Intencje Mszy Świętej, 20.05.2024 – 26.05.2024 r.
20 maja 2024

♦ Przypadająca dziś  uroczystość Zesłania Ducha Świętego kończy  okres Wielkanocny.

• w poniedziałek –święto NMP Matki Kościoła;
  • w czwartek – święto ku czci Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana;
  • w środę – za wstawiennictwem Św. Jana Pawła II będziemy modlić się o uświęcenie naszych rodzin. Msza Św. z katechezą o godz. 18.00.
  • w piątek – wspomnienie NMP, Wspomożycielki Wiernych.

♦ Wczoraj na Mszy Św. o godz. 11.00,  dwadzieścioro troje dzieci naszej parafii przystąpiło uroczyście do I Komunii Św. Dziękując za dar Eucharystii od dzisiaj przeżywają Biały Tydzień.

♦ Składam serdeczne Bóg zapłać pani Katechetce za przygotowanie dzieci do I Komunii Św., panu Organiście  za przygotowanie śpiewów, panu Kościelnemu i Ministrantom za posługiwanie  w czasie liturgii. Bóg zapłać rodzicom dzieci komunijnych za wystrój kościoła, za  kwiaty i dar ołtarza.  Dziękuję rodzicom dzieci z kl. II i IV za posprzątanie kościoła i otoczenia kościoła  na uroczystość  I Komunii.

♦ Zapraszam do sprzątania naszego kościoła w sobotę na godz.10.00 parafian z Gałęzic nr 21,22,23,24,25.

♦ W przyszła niedzielę przypada uroczystość Najświętszej Trójcy.