V Niedziela Wielkiego Postu, 26.03.2023 r.

Intencje Mszy Świętej, 27.03.2023 – 02.04.2023 r.
26 marca 2023
ŚWIĘTE  TRIDUUM PASCHALNE
3 kwietnia 2023

♦ Przeżywamy V Niedzielę Wielkiego Postu.

♦ W tym tygodniu w liturgii Kościoła:

◊  w piątek – po Mszy Świętej Nabożeństwo Drogi Krzyżowej z kościoła na cmentarz;

◊ w sobotę – przypada I sobota miesiąca.  Msza Św. z nabożeństwem do Niepokalanego Serca NMP o godz. 7.00. Zapraszam wszystkich czcicieli MB.

♦ W następną niedzielę przypada Niedziela Palmowa. Obrzęd poświęcenia palm na każdej Mszy Św. Na Mszy Świętej o godz. 12.00 nastąpi włączenie Kadetów do Korpusu Kadetów Rycerzy Św. Jana Pawła II.

♦ Tacę  z Niedzieli Palmowej przeznaczymy na kwiaty i dekorację  Grobu Pańskiego.

♦ Składam serdeczne Bóg zapłać za wczorajsze  sprzątanie kościoła  i złożoną ofiarę. Zapraszam do sprzątania naszego kościoła w sobotę na godz. 10.00 parafian z Gałęzic Borki od p. Śladkowskich do p. Nartowskich.

♦   W tym tygodniu odbędą się spotkania:

♠ w środę – po Mszy Świętej dla rodziców Dzieci Komunijnych i rodziców młodzieży, która przystępuje do Sakramentu Bierzmowania.

♠ w czwartek – po Mszy Świętej dla młodzieży przygotowującej się do Sakramentu Bierzmowania.