X Niedziela Zwykła, 06.06.2021 r.

Intencje Mszy Świętej, 07.06.2021 -13.06.2021r.
7 czerwca 2021
Intencje Mszy Świętej, 14.06.2021 – 20.06.2021 r.
14 czerwca 2021

♦ Przeżywamy dziś X Niedzielę Zwykłą. Trwa oktawa Bożego Ciała.

♦ W tym tygodniu w liturgii Kościoła :

  • we wtorek- wspomnienie Św. Jadwigi Królowej;
  • w czwartek – zakończenie Oktawy Bożego Ciała

Msza Św. z procesją do 4 ołtarzy o godz. 18.00. Bardzo proszę o przygotowanie  ołtarzy przy ogrodzeniu wokół kościoła wg ustalonego porządku: Rykoszyn, Gałęzice, Skałka, Oś Skałka.

Po procesji poświęcenie wianków. Do wspólnej modlitwy serdecznie zapraszam.

  • w piątekuroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa.
  • w sobotę- wspomnienie Niepokalanego Serca NMP.

♦ Składam serdeczne Bóg zapłać wszystkim, którzy zadbali o uroczysty charakter procesji Bożego Ciała. Bóg zapłać za przygotowanie ołtarzy, za przystrojenie trasy procesji i domów, Strażakom za asystę i dbanie o porządek, tym, którzy nieśli baldachim, feretrony, chorągwie, dziewczynkom sypiącym kwiaty, p. Katechetce , dzieciom komunijnym, a także rodzicom. Bóg zapłać Szafarzom, p. Kościelnemu, p. Organiście i Ministrantom. Dziękuję za liczny udział będący wyrazem naszej wiary w obecność Pana Jezusa w Eucharystii.

Słowa wdzięczności kieruję do mieszkańców z ul. Zacisze za ufundowanie ołtarza,  w którego centrum znajduję się przepiękny krzyż.

♦ Serdecznie Bóg zapłać za wczorajsze sprzątanie kościoła i złożoną ofiarę, a nowożeńcom  za piękne kwiaty. Do sprzątania naszego kościoła zapraszam  w sobotę na godz. 10.00. parafian z Rykoszyna z ul. Świętokrzyskiej nr 133,135,137,114,139.

  • Serdecznie zapraszam Młodzież, która w tym roku przystąpi do Sakramentu Bierzmowania  na Msze Św.  we wtorek o godz. 18.00.  Po Mszy Świętej odbędzie się spotkanie. Natomiast rodziców zapraszam na Mszę Św. i spotkanie w najbliższy piątek.