XI Niedziela Zwykła, 14.06.2020 r.

Uroczystość Najświętszej Trójcy, 07.06.2020 r.
6 czerwca 2020
Intencje Mszy Św., 15.06.2020 r. – 21.06.2020r.
13 czerwca 2020

♦ Przeżywamy dziś XI Niedzielę Zwykłą. Trwa oktawa Bożego Ciała.
•w środę- wspomnienie św. Brata Alberta.
• w czwartek – zakończenie Oktawy Bożego Ciała.
Msza Św. z procesją do 4 ołtarzy o godz. 18.00. Bardzo proszę o przygotowanie 4 ołtarzy przy ogrodzeniu wokół kościoła wg ustalonego porządku: Rykoszyn, Gałęzice, Skałka, Oś Skałka.
Po procesji poświęcenie wianków. Do wspólnej modlitwy serdecznie zapraszam.
•w piątek-uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa.
• w sobotę- wspomnienie Niepokalanego Serca NMP.

♦ Wszystkim obchodzącym w tym tygodniu swoje urodziny, albo imieniny, życzymy wszelkich łask Bożych, oraz opieki Świętych Patronów.

♦ Składam serdeczne Bóg zapłać wszystkim, którzy zadbali o uroczysty charakter procesji Bożego Ciała. Bóg zapłać za przygotowanie ołtarzy, za przystrojenie trasy procesji i domów, Strażakom za asystę i dbanie o porządek, tym, którzy nieśli baldachim, feretrony, chorągwie. Bóg zapłać Szafarzom, p. Kościelnemu, p. Organiście i Ministrantom. Dziękuję za liczny udział będący wyrazem naszej wiary w obecność Pana Jezusa w Eucharystii.

♦ Serdecznie Bóg zapłać za wczorajsze sprzątanie kościoła i złożoną ofiarę.
Zapraszam do sprzątania naszego kościoła w sobotę na godz. 10.00 parafian ze Skałki nr 44,47,49,50,51,52,53