XII Niedziela Zwykła, 19.06.2022 r.

Intencje Mszy Świętej, 20.06.2022 – 26.06.2022r.
20 czerwca 2022
Intencje Mszy Świętej, 27.06.2022 – 03.07.2022 r.
27 czerwca 2022

♦ Przeżywamy dziś XII Niedzielę Zwykłą. Trwa oktawa Bożego Ciała.

♦ W tym tygodniu w liturgii Kościoła :

  • we wtorek- wspomnienie św. Alojzego Gonzagi;
  • w czwartek – uroczystość św. Jana Chrzciciela; W tym dniu także zakończenie Oktawy Bożego Ciała.

Msza Św. z procesją do 4 ołtarzy o godz. 18.00. Bardzo proszę o przygotowanie  ołtarzy przy ogrodzeniu wokół kościoła wg ustalonego porządku: Rykoszyn, Gałęzice, Skałka, Oś Skałka.

Po procesji poświęcenie wianków. Do wspólnej modlitwy serdecznie zapraszam.

  • w piątekuroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa.

W tym dniu przypada zakończenie roku katechetycznego i szkolnego. Msza Święta dziękczynna z prośbą o Boże błogosławieństwo na czas wakacji dla dzieci, młodzieży, wszystkich pracowników szkoły i rodziców będzie sprawowana o godz. 8.00. Serdecznie zapraszam.

  • w sobotę- wspomnienie Niepokalanego Serca NMP.

♦ Składam serdeczne Bóg zapłać wszystkim, którzy zadbali o uroczysty charakter procesji Bożego Ciała. Bóg zapłać za przygotowanie ołtarzy, za przystrojenie trasy procesji i domów, Strażakom za asystę i dbanie o porządek, tym, którzy nieśli baldachim, feretrony, chorągwie, dziewczynkom sypiącym kwiaty, p. Katechetce , dzieciom komunijnym, a także rodzicom. Bóg zapłać Szafarzom, p. Kościelnemu, p. Organiście i Ministrantom. Dziękuję za liczny udział będący wyrazem naszej wiary w obecność Pana Jezusa w Eucharystii.

♦ Serdecznie Bóg zapłać za wczorajsze sprzątanie kościoła i złożoną ofiarę, a nowożeńcom  za piękne kwiaty. Do sprzątania naszego kościoła zapraszam  w sobotę na godz. 10.00. parafian z Rykoszyna z ul. Szlacheckiej nr 38,34, 32,13,11,10.