XIII Niedziela Zwykła, 30.07.2024 r.

Intencje Mszy Świętej, 01.07.2024 -07.07 2024 r.
1 lipca 2024
Intencje Mszy Świętej, 08.07.2024 – 14.08.2024 r.
8 lipca 2024

♦ Przeżywamy dziś XIII Niedzielę Zwykłą.

♦ W tym tygodniu w liturgii Kościoła :

  • w środę- święto św. Tomasza Ap;
  • w piątekI piątek miesiąca. Od godz. 17.00 będzie możliwość skorzystania  z sakramentu pokuty i pojednania. Msza Święta i nabożeństwo do Serca Pana Jezusa o godz. 18.00. Od godz. 9.00 udam się z posługą sakramentalną do chorych.
  • w sobotę- wspomnienie bł. Marii Teresy Ledóchowskiej; W tym dniu przypada także I sobota miesiąca. Msza Święta i nabożeństwo do Niepokalanego Serca NMP o godz. 18.00. Do wspólnej modlitwy serdecznie zapraszam.

♦ Serdeczne Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i złożoną ofiarę. Do sprzątania naszego kościoła zapraszam w sobotę na godz. 10.00. parafian z Rykoszyna z ul. Świętokrzyskiej nr1,3,4,5,6,7.

♦ Zachęcam do lektury pracy katolickiej. Do nabycia jest tygodnik: „Niedziela” dla młodzieży miesięcznik: „ Miłujcie się”, a dla dzieci : „Mały Gość Niedzielny”.

♦ Już 1 lipca rozpoczną się zapisy na XII Rowerową Pielgrzymkę Diecezji Kieleckiej. Modlitewna wędrówka na Jasną Górę rozpocznie się zaś 19 sierpnia i potrwa do 22 sierpnia. Zapisy odbywać się będą poprzez specjalny formularz na stronie internetowej pielgrzymki. Potrwają one od 1 lipca do 31 lipca, bądź do wyczerpania liczby miejsc. Pielgrzymka będzie okazją do wspólnej modlitwy, refleksji i umocnienia naszej wiary. Zapraszam wszystkich chętnych do udziału w tym wyjątkowym wydarzeniu. Proszę o wpisanie się do grupy; biało- czerwonej.

♦ Apostolat Maryjny organizuje wyjazd na 44- tą Ogólnopolską Pielgrzymkę Apostolatu Maryjnego na Jasną Górę, która odbędzie się  27 lipca. Zapisy przyjmujemy w zakrystii lub u Mariusza Brożka.