XIV Niedziela Zwykła, 03.07.2022 r.

XIII Niedziela Zwykła, 26.06.2022 r.
27 czerwca 2022
Intencje Mszy Świętej, 04.07.2022 – 10.07.2022 r.
4 lipca 2022

♦ Przeżywamy dziś XIV Niedzielę Zwykłą.                    

♦ W tym tygodniu w liturgii Kościoła :

  • w środę –wspomnienie bł. Marii Teresy Ledóchowskiej;
  • w piątek- wspomnienie św. Jana z Dukli.

♦Serdecznie Bóg zapłać za wczorajsze sprzątanie kościoła i złożoną ofiarę. Do sprzątania naszego kościoła zapraszam w sobotę na godz. 10.00. parafian z Rykoszyna z ul. Radosnej nr 9,8,7,6,5,4,2,1.

♦ Słowa wdzięczności kieruje do panów Ireneusza Świercz za remont schodów wejściowych do kościoła, a także do Łukasza Podsiadły za wymianę 3 okienek na chórze.

Po raz czterdziesty pierwszy na szlak pątniczy wyruszy Kielecka Piesza Pielgrzymka w formie jaka obowiązywała przed pandemią. Pielgrzymi będą mogli przebyć całą trasę z Wiślicy na Jasną Górę, ale istnieje też możliwość pielgrzymowania na wybranych odcinkach. Zapisy potrwają od 26 czerwca do 24 lipca i będą odbywały się ON-LINE. Formularz zgłoszeniowy, regulamin i bliższe informacje na facebooku pielgrzymkowym oraz na stronie internetowej: www.pielgrzymka.kielce.pl.

Natomiast po raz dziesiąty wyruszy Rowerowa Pielgrzymka Diecezji Kieleckiej na Jasną Górę. Jubileuszowa Pielgrzymka pod hasłem „Z Maryją posłani w pokoju Chrystusa” rozpocznie się 17 sierpnia br. przy kościele św. Maksymiliana Kolbego w Kielcach. Organizatorzy zapraszają na pielgrzymkę Dzieci z Rodzicami, Młodzież, Dorosłych, Starszych . Zapisy rozpoczęły się 1 lipca i potrwają do 31 lipca lub do wyczerpania miejsc, których ilość jest ograniczona. Formularz zgłoszeniowy będzie dostępny online na stronie www.pielgrzymkarowerowa.pl.

♦ Apostolat Maryjny organizuje wyjazd na Ogólnopolską Pielgrzymkę Apostolatu Maryjnego na Jasną Górę. Odbędzie się ona w sobotę 30 lipca. Są jeszcze wolne miejsca. Można się zapisać w zakrystii.