XV Niedziela Zwykła, 12.07.2020 r.

XIV Niedziela Zwykła, 05.07.2020 r.
6 lipca 2020
Intencje Mszy Św., 13.07.2020 r. – 19.07.2020 r.
13 lipca 2020

♦ Przeżywamy dziś XV Niedzielę Zwykłą.

♦ W tym tygodniu w liturgii Kościoła :

  • w poniedziałek- wspomnienie św. Andrzeja Świerada i Benedykta;
  • W tym dniu o 19.30 kolejne Nabożeństwo Fatimskie;
  • w środę- wspomnienie Św. Bonawentury;
  • w czwartek –wspomnienie NMP z Góry Karmel.

♦ Wszystkim obchodzącym w tym tygodniu swoje urodziny, albo imieniny, życzymy wszelkich łask Bożych, oraz opieki Świętych Patronów.

♦ Serdeczne Bóg zapłać za wczorajsze sprzątanie kościoła  i z piękne kwiaty. Do sprzątania naszego kościoła zapraszam w sobotę na godz. 10.00. parafian z Oś. Skałka blok  nr 2 i 3.

W bieżącym roku duszpasterskim każdego dnia w innej parafii naszej diecezji odbywa się adoracja Najświętszego Sakramentu. W danej parafii w tym samym dniu jest także sprawowana Msza św. o powołania do Służby Bożej. W najbliższy wtorek do modlitwy zaproszona jest nasza parafia. Jest to swego rodzaju „sztafeta adoracji Najświętszego Sakramentu” podejmowana przez wszystkie parafie naszej Diecezji w intencji o pogłębienie naszej wiary  w Najświętszą Eucharystię, która jest źródłem życia; ona je ożywia i umacnia. Ona też chrześcijańskie życie wciąż ubogaca i przemienia. Adorację rozpoczniemy o godz. 15.00 odmawiając Koronkę do Miłosierdzia Bożego. Zakończymy o godz. 18. Mszą Św. o powołania do Służby Bożej. Zapraszam do wspólnej modlitwy parafian: godz. 15.00 – mieszkańców Gałęzic; godz. 16.00- mieszkańców Skałki i Osiedla Skałka; godz. 17.00- mieszkańców Rykoszyna.

♦ Zachęcam do lektury pracy katolickiej. Do nabycia jest tygodnik: „Niedziela”, dla dzieci: „ Mały Gość Niedzielny”, a dla młodzieży dwumiesięcznik: „ Miłujcie się”.