XVI Niedziela Zwykła, 18.07.2021 r.

Intencje Mszy Świętej, 19.07.2021 – 25.07.2021 r.
19 lipca 2021
Intencje Mszy Świętej, 26.07.2021 – 01.08.2021 r.
26 lipca 2021

♦ Przeżywamy dziś XVI Niedzielę Zwykłą.

♦ W tym tygodniu w liturgii Kościoła :

  • w czwartek- święto Św. Marii Magdaleny;

W tym dniu z racji 22 dnia miesiąca przez wstawiennictwo Św. Jana Pawła II, będziemy modlić się o uświęcenie rodzin.

  • w piątek– święto Św. Brygidy;
  • w sobotę –wspomnienie św. Kingi;

♦ Wszystkim obchodzącym w tym tygodniu swoje urodziny, albo imieniny, życzymy wszelkich łask Bożych, oraz opieki Świętych Patronów.

♦ W dniach 18-25 lipca 2021r.,  będzie obchodzony 22. Ogólnopolski Tydzień św. Krzysztofa wraz z misyjną Akcją św. Krzysztof – 1 grosz za 1 kilometr szczęśliwej jazdy na środki transportu dla misjonarzy. W tym czasie za wstawiennictwem św. Krzysztofa – Patrona kierowców i podróżnych będziemy się modlić za wszystkich użytkowników drogi o bezpieczne podróże dla wszystkich. Ważnym punktem obchodów jest błogosławieństwo kierowców i ich pojazdów, aby zawsze używali ich mądrze i odpowiedzialnie. Do wszystkich użytkowników pojazdów jest kierowany apel o udział w Akcji św. Krzysztof i wsparcie misjonarzy w zakupie środków transportu poprzez przeznaczenie 1 grosza za każdy przejechany kilometr na ten cel.                                    

Poświęcenie pojazdów w najbliższą niedzielę po każdej Mszy Św.

♦ Serdeczne Bóg zapłać za wczorajsze sprzątanie kościoła  i złożoną ofiarę, a Nowożeńcom za piękne kwiaty. Do sprzątania naszego kościoła zapraszam w sobotę na godz. 10.00. parafian z Rykoszyna  z ul. Makowej nr 5,8,3,1 a także z ul. Św. Jana Pawła II nr 10 i 6.