XVI Niedziela Zwykła, 19,07.2020 r.

Intencje Mszy Św., 13.07.2020 r. – 19.07.2020 r.
13 lipca 2020
Intencje Mszy Świętej, 20.07.2020 r. – 26.07.2020 r.
19 lipca 2020

♦ Przeżywamy dziś XVI Niedzielę Zwykłą.

♦ W tym tygodniu w liturgii Kościoła :

  • w środę- święto Św. Marii Magdaleny;
  • w czwartek – święto Św. Brygidy;
  • w piątek –wspomnienie św. Kingi;
  • w sobotę – święto Św. Jakuba.

♦ Wszystkim obchodzącym w tym tygodniu swoje urodziny, albo imieniny, życzymy wszelkich łask Bożych, oraz opieki Świętych Patronów.

♦ W dniach 19-26 lipca 2020 będzie obchodzony 21. Ogólnopolski Tydzień św. Krzysztofa wraz z misyjną Akcją św. Krzysztof – 1 grosz za 1 kilometr szczęśliwej jazdy na środki transportu dla misjonarzy. W tym czasie za wstawiennictwem św. Krzysztofa – Patrona kierowców i podróżnych będziemy się modlić za wszystkich użytkowników drogi o bezpieczne podróże dla wszystkich. Ważnym punktem obchodów jest błogosławieństwo kierowców i ich pojazdów, aby zawsze używali ich mądrze i odpowiedzialnie. Do wszystkich użytkowników pojazdów jest kierowany apel o udział w Akcji św. Krzysztof i wsparcie misjonarzy w zakupie środków transportu poprzez przeznaczenie 1 grosza za każdy przejechany kilometr na ten cel.

Poświecenie pojazdów w najbliższą niedzielę po każdej Mszy Św.

♦ Serdeczne Bóg zapłać za wczorajsze sprzątanie kościoła  i złożoną ofiarę. Do sprzątania naszego kościoła zapraszam w sobotę na godz. 10.00. parafian z Oś Skałka blok  nr 4 i 5.

♦ Zachęcam do lektury pracy katolickiej. Do nabycia jest tygodnik: „Niedziela”, dla dzieci: „ Mały Gość Niedzielny”, a dla młodzieży dwumiesięcznik: „ Miłujcie się”.