XVII Niedziela Zwykła, 25.07.2021 r.

Intencje Mszy Świętej, 26.07.2021 – 01.08.2021 r.
26 lipca 2021
Intencje Mszy Świętej, 02.08.2021 – 08.08.2021 r.
2 sierpnia 2021

♦ Przeżywamy dziś XVII Niedzielę Zwykłą.

♦ W tym tygodniu w liturgii Kościoła :

  • w poniedziałek- wspomnienie św. Joachima i Anny, rodziców NMP;
  • w czwartek- święto Św. Marty;
  • w sobotę –wspomnienie św. Ignacego z Loyoli;

♦ Przeżywamy  22. Ogólnopolski Tydzień św. Krzysztofa wraz z misyjną Akcją św. Krzysztof – 1 grosz za 1 kilometr szczęśliwej jazdy na środki transportu dla misjonarzy. Modlimy się za wszystkich użytkowników drogi o bezpieczne podróże dla wszystkich. Ważnym punktem obchodów jest błogosławieństwo kierowców i ich pojazdów, aby zawsze używali ich mądrze i odpowiedzialnie. Poświęcenie pojazdów dziś po każdej Mszy Świętej.

♦ Wszystkim obchodzącym w tym tygodniu swoje urodziny, albo imieniny, życzymy wszelkich łask Bożych, oraz opieki Świętych Patronów.

♦ Serdeczne Bóg zapłać za wczorajsze sprzątanie kościoła, złożoną ofiarę, a Nowożeńcom za piękne kwiaty. Do sprzątania naszego kościoła zapraszam w sobotę na godz. 10.00. parafian z Rykoszyna z ul. Św. Jana Pawła II nr 5,4,3,2,1 i  z ul. Świętokrzyskiej nr 157,159 i, 142.

♦ W niedzielę  29 sierpnia o godz. 12.00. będziemy dziękować Panu Bogu  za tegoroczne plony. Bardzo proszę parafian z Gałęzic o przygotowanie wieńca dożynkowego i Liturgii Słowa. Natomiast w  niedzielę 5 września odbędą się dekanalne dożynki  w Piekoszowie.

♦ Zapraszam młodzież, która przygotowuje się do Sakramentu Bierzmowania na Mszę Św. w najbliższy piątek. Po Mszy Św. odbędzie się spotkanie. 

♦  W niedzielę 08 sierpnia Msza Św. o godz. 12.00 będzie sprawowana na cmentarzu. Będziemy modlić się za wszystkich naszych zmarłych.  Proszę o zrobieniu porządku na grobach naszych bliskich.