XVIII Niedziela Zwykła, 01.08.2021 r.

Intencje Mszy Świętej, 02.08.2021 – 08.08.2021 r.
2 sierpnia 2021
Intencje Mszy Świętej, 09.08.2021-15.08.2021 r.
10 sierpnia 2021

♦ Przeżywamy dziś XVIII Niedzielę Zwykłą.

♦ W tym tygodniu w liturgii Kościoła :

  • w środę- wspomnienie św. Jana Marii Vianneya
  • w piątek- święto Przemienienia Pańskiego; W tym dniu przypada I piątek miesiąca. Od godz. 9.00 udam się z posługą sakramentalną do chorych. Od  godz.  17.00 w kościele  będzie możliwość skorzystania z sakramentu pokuty i pojednania. Msza Święta i nabożeństwo do Serca Pana Jezusa o godz. 18.00.
  • w sobotę – przypada I sobota miesiąca. Msza Św. z nabożeństwem do Niepokalanego Serca NMP  o godz. 18. 00.

♦ Serdeczne Bóg zapłać za wczorajsze sprzątanie kościoła i złożoną ofiarę.     Do sprzątania naszego kościoła zapraszam w sobotę na godz. 10.00. parafian   z Rykoszyna  z ul. Świętokrzyskiej nr 163,146,165,148,150,167.

♦  W najbliższą niedzielę 08 sierpnia Msza Św. o godz. 12.00 będzie sprawowana na cmentarzu. Będziemy modlić się za wszystkich naszych zmarłych.  Proszę o zrobieniu porządku na grobach naszych bliskich.

♦ 40 Kielecka Piesza Pielgrzymka pod hasłem „Jestem tylko dla Ciebie” rozpocznie się 5 sierpnia w Wiślicy Mszą św. o godz. 18:00. Na pątniczy szlak wyruszy tradycyjnie następnego dnia, aby przez Pińczów, Dębską Wolę dotrzeć 8 sierpnia do Kielc. W następny dzień czyli 9 sierpnia  pielgrzymi przejdą m.in. przez Piekoszów, a także przez naszą parafię. Tradycyjnie będziemy mogli okazać serce naszym Pielgrzymom. Kielecka Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę zaprasza do włączenia się w grupę duchową. Przez codzienną modlitwę, w miarę możliwości udział w kościele we Mszy św. i przyjęcie Komunii św. czy uczestnictwo w Apelu Jasnogórskim duchowy pielgrzym łączy się z wędrującymi do Matki Bożej Częstochowskiej. Cennym darem jest ofiarowanie cierpienia Panu Bogu w intencji pielgrzymów, dlatego chorzy i cierpiący są szczególnie zaproszeni do duchowego pielgrzymowania. W czasie rekolekcji w drodze pątnicy będą pamiętać w codziennej modlitwie o duchowych siostrach i braciach. Będą modlić się również w intencjach zgłoszonych drogą e-mailową: [email protected]. Będzie to także duchowe przygotowanie do naszej uroczystości odpustowej. Zapraszam do wspólnej modlitwy od najbliższego piątku o godz. 20.30.