XVIII Niedziela Zwykła, 02.08.2020 r.

Intencje Mszy Świętej, 27.07.2020 r. – 02.08. 2020 r.
26 lipca 2020
Intencje Mszy Św., 03.08.2020 r. – 09.08.2020 r.
3 sierpnia 2020

♦ Przeżywamy dziś XVIII Niedzielę Zwykłą.

♦ W tym tygodniu w liturgii Kościoła :

  • we wtorek- wspomnienie św. Jana Marii Vianneya ;
  • w czwartek –święto Przemienienia Pańskiego;
  • w piątek- przypada I piątek miesiąca. Od godz.9.00 udam się z posługą sakramentalną do chorych. Natomiast od godz.  17.00 w kościele  będzie możliwość skorzystania z sakramentu pokuty i pojednania. Msza Święta   i nabożeństwo do Serca Pana Jezusa o godz. 18.00.
  • w sobotę –wspomnienie św. Dominika.

♦ Ks. Biskup Jana Piotrowski zaprasza na Pielgrzymkę. „Na początku sierpnia  z diecezjalnego sanktuarium Matki Bożej, Uśmiechniętej Madonny w Wiślicy, ozdobionej koronami papieskimi, wyruszy kolejna Kielecka Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę. Jak ufam, dzięki mediom diecezjalnym ‒ Radiu eM, Niedzieli Kieleckiej oraz Internetowi ‒ dotarła już do Was wszystkich informacja, że w związku z pandemią koronawirusa pielgrzymka odbędzie się w zmienionej formie. Idąc pod hasłem „Oto wielka tajemnica wiary” XXXIX Kielecka Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę utworzy nie znaną dotąd sztafetę modlitwy i świadectwa – z duchowym wsparciem wiernych całej diecezji kieleckiej.”

Od czwartku 6 czerwca przez wspólną modlitwę Apelu Jasnogórskiego duchowo połączymy się z Pielgrzymami, których w naszej parafii będziemy gościć w niedzielę 9 sierpnia. Zapraszam do wspólnej modlitwy o 20.30.

♦ W najbliższą niedzielę 9 sierpnia  w naszej wspólnocie parafialnej będziemy przeżywać doroczny Dzień Seminaryjny i gościć przedstawiciela Wyższego Seminarium Duchownego w Kielcach. Modlitwą i ofiarą będziemy mogli wesprzeć naszą Diecezjalną Uczelnię.

♦ Serdeczne Bóg zapłać za wczorajsze sprzątanie kościoła  i złożoną ofiarę. Do sprzątania naszego kościoła zapraszam w sobotę na godz. 10.00. parafian   z Gałęzic nr 14,14a,17,18,19,20.