XX Niedziela Zwykła, 16.08. 2020 r.

Intencje Mszy Świętej, 17.08.2020 r. – 23.08.2020 r.
15 sierpnia 2020
Intencje Mszy Świętej, 24.08.2020 r. – 30.08. 2020 r.
22 sierpnia 2020

♦  Dziś w XX Niedzielę Zwykłą przeżywamy Dzień solidarności z mieszkańcami Bejrutu. Modlitwą i ofiarą złożoną do puszki przy wyjściu z kościoła możemy wesprzeć naszych cierpiących braci.

• w poniedziałek – wspomnienie Św. Jacka;
  • w czwartek- Św. Bernarda ;
  • w piątek – wspomnienie Św. Piusa X ;
  • w sobotę-wspomnienie NMP Królowej;

♦ Składam serdeczne Bóg zapłać wszystkim, którzy zadbali o uroczysty charakter procesji  w czasie uroczystości odpustowych. Strażakom za asystę, tym którzy nieśli baldachim, feretrony, chorągwie. Bóg zapłać Szafarzom, p. Kościelnemu, p. Organiście i Ministrantom. Słowa wdzięczności kieruję do p. Jolanty Świebodzkiej za wystrój kościoła kwiatami.

♦ Wczoraj na Mszy Św. o godz. 12.00,  dzieci klasy III przystąpiły uroczyście do I Komunii Św. Dziękując za dar Eucharystii od dzisiaj przeżywają Biały Tydzień.

♦ Bóg zapłać pani Katechetce za przygotowanie dzieci do I Komunii, panu Organiście za przygotowanie śpiewów. Rodzicom dzieci komunijnych dziękuję za wystrój kościoła, za kwiaty i złożoną ofiarę. Dziękuję rodzicom dzieci z kl. II. za sprzątanie kościoła i otoczenia kościoła.

♦ Zapraszam do sprzątania naszego kościoła  w sobotę o godz. 10.00. parafian z Gałęzic 21, 24,22,25,23.

♦  W przyszłą niedzielę 23 sierpnia Msza Św. o godz. 12.00 będzie sprawowana na cmentarzu. Będziemy modlić się za wszystkich naszych zmarłych. Proszę o zrobieniu porządku na grobach naszych bliskich.

♦  Pragnę wyrazić wdzięczność  tym wszystkim, którzy modlitwą i ofiarą wspierają prace w naszym kościele. Bóg zapłać za złożone ofiary na ten cel.

♦  Zachęcam do lektury prasy katolickiej.