XXI Niedziela Zwykła, 21.08.2022 r.

XX Niedziela Zwykła, 14.08.2022 r.
15 sierpnia 2022
Intencje Mszy Świętej, 22.08.2022 – 28.08.2022 r.
22 sierpnia 2022

♦  Dziś przeżywamy XXI Niedzielę Zwykłą.

♦  W tym tygodniu w liturgii Kościoła :    

  • w poniedziałek– wspomnienie NMP, Królowej.

Z racji 22 dnia miesiąca wspominając św. Jana Pawła II, będziemy modlić się o uświęcenie naszych rodzin;

  • w środę– święto św. Bartłomieja;
  • w piątek uroczystość MB Częstochowskiej.                           

            Msze Św. o godz. 8.00. i o godz. 18.00.

  • w sobotę – wspomnienie Św. Moniki;

    ♦ Wszystkim obchodzącym w tym tygodniu swoje urodziny, albo imieniny, życzymy wszelkich łask Bożych, oraz opieki Świętych Patronów.

♦ Pragnę wyrazić ogromną wdzięczność wszystkim uczestnikom Pieszej  i Rowerowej Pielgrzymki Diecezji Kieleckiej za ogromne świadectwo wiary. Msza Św. w Waszej intencji a także w intencji tych, którzy wspierają Pielgrzymów będzie sprawowana w najbliższy piątek w uroczystość MB Częstochowskiej o godz. 18.00.

W najbliższą sobotę odbędzie się Pielgrzymka Rowerowa do klasztoru ojców Franciszkanów w Chęcinach. Do udziału w Pielgrzymce zapraszam uczestników Pielgrzymki Rowerowej Diecezji Kieleckiej, naszą parafialną scholę, a także ministrantów. Wyjazd o godz. 9.00.  Proszę o zgłoszenie udziału.

    ♦  Składam serdeczne Bóg zapłać za wczorajsze  sprzątanie kościoła i złożoną ofiarę na kwiaty. Zapraszam do sprzątania naszego kościoła w sobotę na godz. 10.00 parafian z Rykoszyna z ul. Zacisze nr 19,21,48,27,50,29 i z ul. Świętokrzyskiej nr 166.

 ♦ W przyszłą niedzielę  28 sierpnia o godz. 12.00. będziemy dziękować Panu Bogu  za tegoroczne plony. Bardzo proszę parafian z Rykoszyna  o przygotowanie wieńca dożynkowego i Liturgii Słowa. Natomiast w  niedzielę 4 września odbędą się dekanalne dożynki  w Piekoszowie.

♦  Zachęcam do lektury prasy katolickiej.