XXI Niedziela Zwykła, 25.08.2024 r.

XX Niedziela Zwykła, 18.08.2024 r.
19 sierpnia 2024
Intencje Mszy Świętej, 26.08.2024 – 01.09.2024 r.
25 sierpnia 2024

♦ W XXI Niedzielę Zwykłą  w naszej wspólnocie parafialnej przeżywamy dzień dziękczynienia Panu Bogu  za tegoroczne plony. Natomiast w  niedzielę  1 września odbędą się dekanalne dożynki  w Piekoszowie. Proszę parafian z Gałęzic o reprezentowanie naszej wspólnoty na tej uroczystości. Zachęcam także  do udziału w dożynkach dekanalnych pozostałych parafian.

• w poniedziałek- uroczystość MB Częstochowskiej.

Msze Św. o godz. 8.00. i o godz. 18.00.

• we wtorek- wspomnienie Św. Moniki;
  • w środę – wspomnienie św. Augustyna;
  • w czwartek– wspomnienie Męczeństwa św. Jana Chrzciciela.

♦ Wszystkim obchodzącym w tym tygodniu swoje urodziny, albo imieniny, życzymy wszelkich łask Bożych, oraz opieki Świętych Patronów.

♦ Pragnę wyrazić ogromną wdzięczność wszystkim uczestnikom Pieszej  i Rowerowej Pielgrzymki Diecezji Kieleckiej za ogromne świadectwo wiary. Msza Św. w Waszej intencji a także w intencji tych, którzy wspierają Pielgrzymów będzie sprawowana w najbliższy poniedziałek w uroczystość MB Częstochowskiej o godz. 18.00.

♦  Składam serdeczne Bóg zapłać za wczorajsze  sprzątanie kościoła i złożoną ofiarę na kwiaty. Zapraszam do sprzątania naszego kościoła w sobotę na godz. 10.00 parafian z Rykoszyna z ul. Świętokrzyskiej nr 58,57,60,61,62,63,68.

♦  Zachęcam do lektury prasy katolickiej.