XXI Niedziela Zwykła, 27.08.2023 r.

Intencje Mszy Świętej, 28.08.2023- 03.09.2023 r.
29 sierpnia 2023
XXII Niedziela Zwykła, 03.09.2023r.
4 września 2023

♦ W XXI Niedzielę Zwykłą  w naszej wspólnocie parafialnej przeżywamy dzień dziękczynienia Panu Bogu  za tegoroczne plony. Natomiast w  niedzielę  3 września odbędą się dekanalne dożynki  w Piekoszowie. Proszę parafian ze Skałki i Osiedla Skałka o reprezentowanie naszej wspólnoty na tej uroczystości. Zachęcam także  do udziału w dożynkach dekanalnych pozostałych parafian.

♦   W tym tygodniu w liturgii Kościoła :

  • w poniedziałek – wspomnienie św. Augustyna;
  • we wtorek– wspomnienie Męczeństwa św. Jana Chrzciciela;
  • w piątek – przypada I piątek miesiąca. Od godz. 17.00 będzie możliwość skorzystania z sakramentu pokuty i pojednania. Msza Święta i nabożeństwo do Serca Pana Jezusa o godz. 18.00. Od godz. 9.00 udam się z posługą sakramentalną do chorych.

W tym dniu wspominamy także 84 rocznicę wybuchu II wojny światowej.

  • w sobotę- I sobota miesiąca. Msza Św. z nabożeństwem do Niepokalanego Serca NMP o godz. 18.00. Zapraszam wszystkich czcicieli MB.  

♦ Składam serdeczne Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i złożoną ofiarę  Zapraszam do sprzątania naszego kościoła w sobotę na godz. 10.00   parafian z ul. Szlacheckiej nr14,12,8,7,6,5,3.

♦  Pragnę wyrazić wdzięczność  tym wszystkim, którzy modlitwą i ofiarą wspierają prace w naszym kościele. Bóg zapłać za złożone ofiary na ten cel.

♦ Zachęcam do lektury pracy katolickiej.