XXII Niedziela Zwykła, 29.08.2021 r.

Intencje Mszy Świętej, 30.08.2021 – 05.09.2021 r.
29 sierpnia 2021
Dzień Solidarności z Afgańczykami
2 września 2021

♦ W XXII Niedzielę Zwykłą  w naszej wspólnocie parafialnej przeżywamy dzień dziękczynienia Panu Bogu  za tegoroczne plony. Natomiast w  niedzielę 5 września odbędą się dekanalne dożynki  w Piekoszowie. Proszę parafian z Gałęzic o reprezentowanie naszej wspólnoty na tej uroczystości. Zachęcam także  do udziału w dożynkach dekanalnych pozostałych parafian.

♦   W tym tygodniu w liturgii Kościoła :

  • w środę– 1 września rozpoczyna się kolejny rok szkolny i katechetyczny. Zapraszam dzieci, młodzież, panią Dyrektor Szkoły, Nauczycieli, Pracowników Administracji i Obsługi, a także rodziców na Mszę Św. o godz.8.00.

W tym dniu wspominamy także 82 rocznicę wybuchu II wojny światowej.

  • w piątek – wspomnienie św. Grzegorza Wielkiego. W tym dniu przypada ta I piątek miesiąca. Od godz. 17.00 będzie możliwość skorzystania z sakramentu pokuty i pojednania. Msza Święta i nabożeństwo do Serca Pana Jezusa o godz. 18.00. Od godz. 9.00 udam się z posługą sakramentalną do chorych.
  • w sobotę- I sobota miesiąca. Msza Św. z nabożeństwem do Niepokalanego Serca NMP o godz. 18.00. Zapraszam wszystkich czcicieli MB.

♦ W niedzielę 5 września na Mszy Św. o godz. 10.00 dzieci, które rok temu przyjęły Pana Jezusa w Komunii Św.  wyrażą swoje dziękczynienie. Spowiedź dzieci  w czwartek o godz. 17.00. Serdecznie zapraszam. 

♦ Składam serdeczne Bóg zapłać za wczorajsze  sprzątanie kościoła i złożoną ofiarę, a Nowożeńcom za piękne kwiaty. Zapraszam do sprzątania naszego kościoła w sobotę na godz. 10.00   rodziców dzieci rocznicowych.

   ♦ Zachęcam do lektury pracy katolickiej.