XXIV Niedziela Zwykła, 13.09. 2020 r.

Intencje Mszy Świętej, 07.09.2020 r. – 13.09.2020 r.
7 września 2020
Intencje Mszy Świętej, 14.09.2020 r. – 20.09.2020 r.
14 września 2020

♦  Dziś przeżywamy XXIV Niedzielę Zwykłą.

Wieczorem kolejne w tym roku Nabożeństwo Fatimskie. Zapraszam do wspólnej modlitwy na godz. 19.30.

• w poniedziałek – święto Podwyższenia Krzyża Św.
  • we wtorek – wspomnienie NMP Bolesnej;
  • w środę – wspomnienie świętych męczenników Korneliusza i Cypriana;
  • w piątek – święto św. Stanisława Kostki.

W tym dniu, o godz. 16.0 przez posługę Ks. Bp Andrzeja Kalety  grupa młodzieży naszej parafii przyjmie Sakrament Bierzmowania. Otoczmy ich naszą modlitwa.

Spowiedź młodzieży, rodziców i świadków codziennie pół godziny przed Mszą Św.

♦ „Budujmy więzi” to hasło tegorocznego, X Tygodnia Wychowania w naszej Ojczyźnie. Przez cały tydzień będziemy prosić Ducha Św. o potrzebne łaski w  dziele wychowania młodego pokolenia

♦ Serdeczne Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i złożoną ofiarę. Do sprzątania naszego kościoła zapraszam we wtorek na godz. 16.00. rodziców młodzieży przystępującej do Sakramentu Bierzmowania.

♦ Pragnę wyrazić wdzięczność  tym wszystkim, którzy modlitwą i ofiarą wspierają prace w naszym kościele. Bóg zapłać za złożone ofiary na ten cel. Taca w przyszłą niedzielę będzie przeznaczona na wymianę drzwi wejściowych do kościoła, które w czwartek zostały zamontowane.