XXIX Niedziela Zwykła, 16.10.2022 r.

Intencje Mszy Świętej, 17.10.2022 – 23.10.2022 r.
17 października 2022
Intencje Mszy Świętej, 24.10.2022 – 30.10. 2022 r.
24 października 2022

♦  Dziś  przeżywamy  XXIX Niedzielę Zwykłą.

♦  Pod hasłem „Blask prawdy” przeżywamy XXII Dzień Papieski. Pod kościołem odbywa się kwesta na Fundację „ Dzieło Nowego Tysiąclecia”, wspierającą uzdolnioną młodzież. Darem serca możemy wesprzeć to dzieło.

♦ W przyszła niedzielę będziemy obchodzić  96  Światowy Dzień Misyjny, zwany popularnie Niedzielą Misyjną, będący dniem solidarności w modlitwie i pomocy materialnej misjom.

• w poniedziałek-wspomnienie św. Ignacego Antiocheńskiego;
  • we wtorek- święto św. Łukasza Ewangelisty. W tym dniu będziemy modlić się za Służbę Zdrowia, której patronuje św. Łukasz.
  • w czwartek – wspomnienie św. Jana Kantego;
  • w sobotę- wspomnienie św. Jana Pawła II;

W tym dniu będziemy modlić się o uświęcenie naszych rodzin.

♦ W przyszłą niedzielę w naszym domu parafialnym odbędzie się spotkanie Wspólnoty Małżeństw św. Jana Pawła II . Serdecznie zapraszam na to spotkanie o godz. 16.00.

♦ Serdeczne Bóg zapłać za wczorajsze sprzątanie kościoła  i złożoną ofiarę. Zapraszam do sprzątania naszego kościoła  w sobotę o godz. 10.00. parafian z Rykoszyna z ul. Św. Jana Pawła II nr 5,4,3,2,1 i z ul. Świętokrzyskiej nr 157,159,142.

♦ Już wkrótce będziemy przeżywać Uroczystość Wszystkich Świętych. Przypominam  prośbę  o zrobienie porządku na grobach naszych bliskich. Śmieci wyrzucamy do miejsc na to przeznaczonych.