XXV Niedziela Zwykła, 20.09.2020 r.

Intencje Mszy Świętej, 14.09.2020 r. – 20.09.2020 r.
14 września 2020
Intencje Mszy Świętej, 21.09.2020 r. – 27,09.2020 r.
21 września 2020

♦  Dziś przeżywamy XXV Niedzielę Zwykłą.

• w poniedziałek- święto św. Mateusza;
  • we wtorek – z racji 22 dnia miesiąca, przez wstawiennictwo św. Jana

Pawła II będziemy modlić się za nasze rodziny . Msza Św. w naszym

kościele o godz. 18.00. Serdecznie zapraszam;

• w środę – wspomnienie św. Pio z Pietrelciny;
  • w sobotę- rocznica poświęcenia Bazyliki Katedralnej w Kielcach.

♦  Wszystkim, którzy w tym tygodniu obchodzą swoje urodziny, albo imieniny życzymy Bożego błogosławieństwa i opieki Świętych patronów.

♦ W piątek grupa młodzieży przystąpiła do Sakramentu Bierzmowania  Dziękując za dar tego sakramentu módlmy się za tych Młodych, aby byli świadkami Chrystusa Zmartwychwstałego .

♦ Bóg zapłać pani Katechetce i Animatorom za przygotowanie młodzieży do Bierzmowania, panu Organiście za przygotowanie śpiewów. Dziękuję panu Kościelnemu i Służbie Liturgicznej. Rodzicom dziękuję za wystrój kościoła  za kwiaty, za sprzątanie kościoła i otoczenia kościoła, a także za złożoną ofiarę.

♦ Zapraszam do sprzątania naszego kościoła  w sobotę o godz. 10.00. parafian z Gałęzic nr 68,67,64,63,62,59.

♦ Pragnę wyrazić wdzięczność  tym wszystkim, którzy modlitwą i ofiarą wspierają prace w naszym kościele. Bóg zapłać za złożone ofiary na ten cel.

♦ W tym tygodniu odbędą się spotkania :

• w środę – rodziców dzieci klasy III;
  • w czwartek – rodziców młodzieży klas VII i VIII.

Zapraszam na Mszę św. o godz. 18.00. Po Mszy św. spotkanie.