XXV Niedziela Zwykła, 22.09.2024 r.

Intencje Mszy Świętej, 23.09.2024 – 29.09.2024 r.
25 września 2024
XXVI Niedziela Zwykła, 29.09.2024 r.
30 września 2024

♦  Dziś przeżywamy XXV Niedzielę Zwykłą.

• w poniedziałek- wspomnienie św. Pio z Pietrelciny;
  • w czwartek- święto poświęcenia Bazyliki Katedralnej w Kielcach;
  • w piątek– wspomnienie św. Wincentego a Paulo;
  • w sobotę – wspomnienie św. Wacława.

♦ Składam serdeczne Bóg zapłać za wczorajsze  sprzątanie kościoła i złożoną ofiarę. Zapraszam do sprzątania naszego kościoła w sobotę na godz. 10.00. parafian z Rykoszyna z ul. Dworskiej nr 30,28,26,24,22.

♦ W najbliższą niedzielę o godz. 12.00, będzie sprawowana Msza Św. w intencji naszej Ojczyzny w 80 rocznicę pacyfikacji Gałęzic i za zastrzelonych podczas pacyfikacji  mieszkańców Gałęzic: Stefana Pawlusińskiego, Stanisława Lasotę, Stanisława Szczepanka, Jana Porzuczka, Wincentego Znojka, których pomnik znajduje się obok przedszkola w Gałęzicach. Serdecznie zapraszam do wspólnej modlitwy.

DIECEZJALNA PIELGRZYMKA RÓŻ ŻYWEGO RÓŻAŃCA  do parafii pw. Św. Brata Alberta w Busku Zdroju odbędzie się w sobotę 5 października 2024 roku. Zapraszam do udziału w Pielgrzymce wszystkich członków Wspólnoty Żywego Różańca. Można zapisać się w zakrystii.

♦ W czwartek po Mszy Świętej odbędzie się spotkanie  młodzieży klasy VIII  w ramach przygotowania do Sakramentu Bierzmowania.

♦ Pragnę wyrazić wdzięczność  tym wszystkim, którzy modlitwą i ofiarą wspierają prace w naszym kościele. Bóg zapłać za złożone ofiary na ten cel.

♦ Komunikat Ks. Bp Jana Piotrowskiego w sprawie powodzi.