XXVI Niedziela zwykła, 26.09.2021 r.

Intencje Mszy Świętej, 27.09.2021 – 03.10.2021r.
27 września 2021
Intencje Mszy Świętej, 04.10.2021 r. – 10.10.2021 r.
4 października 2021

♦  Dziś przeżywamy XXVI Niedzielę Zwykłą.

♦  W tym tygodniu w liturgii Kościoła :

  • we wtorek- wspomnienie św. Wacława;
  • w środę –święto Świętych Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała;
  • w czwartek – wspomnienie św. Hieronima;
  • w piątek- wspomnienie św. Teresy;
  • w sobotę – wspomnienie świętych Aniołów Stróżów. W tym dniu na Mszy św. odbędzie się poświecenie tornistrów i przyborów szkolnych. Zapraszam dzieci klasy I z rodzicami.

W piątek –  przypada  I piątek miesiąca. Od godz. 16.30 będzie możliwość skorzystania z sakramentu pokuty i pojednania. Msza Święta  i nabożeństwo do Serca Pana Jezusa o godz. 18.00. Od godz. 9.00 udam się z posługą sakramentalną do chorych.

  • w sobotę- przypada I sobota miesiąca. Msza Św. z nabożeństwem do Niepokalanego Serca NMP o godz. 18.00. Zapraszam wszystkich czcicieli MB.

W piątek rozpoczyna się październik-miesiąc, który w szczególny sposób poświęcony jest modlitwie różańcowej. Zapraszam do wspólnej modlitwy o godz. 17.30., a w niedzielę po Mszy Św. o 12.00. Poświęcenie Różańców dla dzieci komunijnych odbędzie się w niedzielę na Mszy Św. o godz. 10.00. Zapraszam dzieci wraz z rodzicami.

  ♦ W sobotę, 2 października 2021 r. w Bazylice Katedralnej odbędzie się XIII Diecezjalna Pielgrzymka Róż Żywego Różańca. Czas wspólnego pielgrzymowania będzie także zakończeniem Jubileuszu 850-lecia Bazyliki Katedralnej zbudowanej w 1171 r.  Z naszej parafii organizujemy wyjazd na Pielgrzymkę. W zakrystii można zapisać się na wspólny wyjazd.

♦ Serdeczne Bóg zapłać za wczorajsze sprzątanie kościoła  i złożoną ofiarę. Zapraszam do sprzątania naszego kościoła  w sobotę o godz. 10.00. parafian   ze Skałki nr 1,2,3,4,5.

♦ Pragnę wyrazić wdzięczność  tym wszystkim, którzy modlitwą i ofiarą wspierają prace w naszym kościele. Bóg zapłać za złożone ofiary na ten cel.