XXVI Niedziela Zwykła, 27.09.2020 r.

Intencje Mszy Świętej, 28.09.2020 r. – 04.09.2020 r.
28 września 2020
XXVII Niedziela Zwykła, 04.10.2020 r.
5 października 2020

♦  Dziś przeżywamy XXVI Niedzielę Zwykłą.

• w poniedziałek- wspomnienie św. Wacława;
  • we wtorek –święto Świętych Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała;
  • w środę – wspomnienie św. Hieronima;
  • w czwartek- wspomnienie św. Teresy;
  • w piątek – wspomnienie świętych Aniołów Stróżów. W tym dniu na Mszy św. odbędzie się poświecenie tornistrów i przyborów szkolnych. Zapraszam dzieci klasy I z rodzicami.

W piątek –  przypada  I piątek miesiąca. Od godz. 16.30 będzie możliwość skorzystania z sakramentu pokuty i pojednania. Msza Święta i nabożeństwo do Serca Pana Jezusa o godz. 18.00. Od godz. 9.00 udam się z posługą sakramentalną do chorych.

• w sobotę- przypada I sobota miesiąca. Msza Św. z nabożeństwem do Niepokalanego Serca NMP o godz. 18.00. Zapraszam wszystkich czcicieli MB.

W czwartek rozpoczyna się październik- miesiąc, który w szczególny sposób poświęcony jest modlitwie różańcowej. Zapraszam do wspólnej modlitwy o godz. 17.30., a w niedzielę po Mszy Św. o 12.00.

♦ Serdeczne Bóg zapłać za wczorajsze sprzątanie kościoła  i złożoną ofiarę. Zapraszam do sprzątania naszego kościoła  w sobotę o godz. 10.00. parafian   z Gałęzic nr 58,57,57a,56,56a.

♦ Pragnę wyrazić wdzięczność  tym wszystkim, którzy modlitwą i ofiarą wspierają prace w naszym kościele. Bóg zapłać za złożone ofiary na ten cel.

♦ W tym tygodniu odbędzie się spotkanie :

• w czwartek – młodzieży klas VII i VIII.

Zapraszam na Mszę św. o godz. 18.00. Po Mszy św. spotkanie.