XXVIII Niedziela Zwykła, 09.10.2022 r.

Intencje Mszy Świętej, 10.10.2022 r. – 16.10.2022 r.
10 października 2022
Intencje Mszy Świętej, 17.10.2022 – 23.10.2022 r.
17 października 2022

♦  Dziś przeżywamy XXVIII Niedzielę Zwykłą.

• w czwartek – wspomnienie bł. Honorata Koźmińskiego.

Z racji 13-stego dnia miesiąca o godz. 19.30 ostanie już w tym roku Nabożeństwo Fatimskie. Zapraszam wszystkich czcicieli MB do wspólnej modlitwy.

• w sobotę- wspomnienie św. Teresy od Jezusa, dziewicy i doktora Kościoła;

♦ W piątek14 października  przypada Dzień Nauczyciela. W tym dniu będziemy modlić się za nauczycieli, katechetów i wszystkich pracowników oświaty.

♦  Pod hasłem „Blask prawdy” w przyszłą niedzielę 16 października odbędzie się XXII Dzień Papieski.

♦  W środę w liturgiczne wspomnienie bł. Carlo Acutisa w czasie Mszy Świętej, kandydaci do Sakramentu Bierzmowania będą mogli złożyć deklarację jako, znak rozpoczęcia przygotowania do Sakramentu Bierzmowania. Serdecznie zapraszam kandydatów wraz z rodzicami.

♦ Serdeczne Bóg zapłać za wczorajsze sprzątanie kościoła  i złożoną ofiarę. Zapraszam do sprzątania naszego kościoła  w sobotę o godz. 10.00. parafian z Rykoszyna z ul Makowej nr 5,8,3,1 i z ul. Św. Jana Pawła II nr 10 i 6.

♦ Już wkrótce będziemy przeżywać Uroczystość Wszystkich Świętych.  Zwracam się  z ogromną prośbą  o zrobienie porządku na grobach naszych bliskich. Śmieci wyrzucamy do miejsc na to przeznaczonych.