XXVIII Niedziela Zwykła, 11.10.2020 r.

Msze Święte, 05.10.2020 r. – 11.10 2020 r.
5 października 2020
Intencje Mszy Świętej, 12.10.2020 r. – 18.10.2020 r.
12 października 2020

♦  Dziś przeżywamy XXVIII Niedzielę Zwykłą.

♦ Biskupie zawołanie ks. Karola Wojtyły „Totus Tuus” (Cały Twój), to hasło tegorocznego XX Dnia Papieskiego. Na zewnątrz kościoła odbywa się kwesta. Darem serca możemy wesprzeć fundację wspierającą uzdolnioną młodzież.

♦  W tym tygodniu w liturgii Kościoła :

  • we wtorek – wspomnienie bł. Honorata Koźmińskiego.

Z racji 13-stego dnia miesiąca o godz. 19.30 ostanie już w tym roku Nabożeństwo Fatimskie. Zapraszam wszystkich czcicieli MB do wspólnej modlitwy.

  • w czwartek- wspomnienie św. Teresy od Jezusa, dziewicy i doktora Kościoła;
  • w piątek – wspomnienie św. Jadwigi Śląskiej;
  • w sobotę – wspomnienie św. Ignacego Antiocheńskiego.

♦ W środę14 października  przypada Dzień Nauczyciela. W tym dniu będziemy modlić się za nauczycieli, katechetów i wszystkich pracowników oświaty.

♦ Serdeczne Bóg zapłać za wczorajsze sprzątanie kościoła  i złożoną ofiarę. Zapraszam do sprzątania naszego kościoła  w sobotę o godz. 10.00. parafian z Gałęzic nr 48a, 49a, 47, 46, 46a i p. Gos, Stefańczyk, Barwinek, Orawiec.

♦ Już wkrótce będziemy przeżywać Uroczystość Wszystkich Świętych. Zwracam się  z ogromną prośbą  o zrobienie porządku na grobach naszych bliskich. Śmieci wyrzucamy do miejsc na to przeznaczonych.

♦ Na półce obok gazet  wyłożone są kartki, na których możemy wpisywać zmarłych,    których imiona chcemy modlitewnie wspominać. Wypominki jednorazowe czytane będą podczas nabożeństwa różańcowego na cmentarzu -1 listopada, w dniu wspomnienia Wszystkich Wiernych Zmarłych – 2 listopada i w każdy piątek listopada, a wypominki roczne, półroczne i kwartalne w niedzielę przed każdą Mszą Św.  Czytelnie wypełnione kartki umieszczamy do kopert i przekazujemy w zakrystii lub kancelarii.

♦ Pragnę wyrazić wdzięczność  tym wszystkim, którzy modlitwą i ofiarą wspierają prace w naszym kościele. Bóg zapłać za złożone ofiary na ten cel.