XXX Niedziela Zwykła, 24.10.2021 r.

Intencje Mszy Świętej, 25.10.2021 – 31.10.2021 r.
24 października 2021
Odpust dla wiernych zmarłych
29 października 2021

♦  Dziś przeżywamy  XXX Niedzielę Zwykłą.  Obchodzimy  95 Światowy Dzień Misyjny, zwany popularnie Niedzielą Misyjną, będący dniem solidarności w modlitwie i pomocy materialnej misjom. Ofiary zebrane na tacę przeznaczone są do dyspozycji Ojca Świętego na cele misyjne.

♦ Dziś w naszym domu parafialnym odbędzie się spotkanie Wspólnoty Małżeństw św. Jana Pawła II . Serdecznie zapraszam na to spotkanie o godz. 16.00.

     ♦  W tym tygodniu w liturgii Kościoła :

  • w czwartek – święto św. Apostołów Szymona i Judy Tadeusza ;

♦ Serdeczne Bóg zapłać za wczorajsze sprzątanie kościoła  i złożoną ofiarę. Zapraszam do sprzątania naszego kościoła  w sobotę, wyjątkowo o godz. 8.00., parafian ze Skałki nr 18,19,21,22,25.

W tym dniu, w naszym kościele odbędzie się o godz.11.00 Dzień Skupienia dla Księży z naszego Dekanatu.

♦  Zarząd OSP w Rykoszynie zaprasza wszystkich mieszkańców naszej parafii na przekazanie nowego samochodu ratowniczo- gaśniczego, które odbędzie się w sobotę 30 października. Msza Św. w intencji OSP o godz. 15.00. Szczegóły uroczystości znajdziemy na tablicy ogłoszeń.

♦ Młodzież naszej parafii dziś, w następną niedzielę, a także w uroczystość Wszystkich Świętych będzie rozprowadzać znicze. Ofiary składane z tej racji będą przeznaczone na ich wyjazd na ŚDM do Lizbony w 2023 r.

♦ Na półce obok gazet  wyłożone są kartki, na których możemy wpisywać zmarłych, których imiona chcemy modlitewnie wspominać. Wypominki jednorazowe czytane będą podczas nabożeństwa różańcowego na cmentarzu – 1 listopada, w dniu wspomnienia Wszystkich Wiernych Zmarłych – 2 listopada  i w każdy piątek listopada, a wypominki roczne, półroczne i kwartalne w niedzielę przed każdą Mszą Św. Czytelnie wypełnione kartki umieszczamy do kopert i przekazujemy w zakrystii lub kancelarii.

♦ Pragnę wyrazić wdzięczność  tym wszystkim, którzy modlitwą i ofiarą wspierają prace w naszym kościele. Bóg zapłać za złożone ofiary na ten cel.