XXXII Niedziela Zwykła, 07.11.2021 r.

Intencje Mszy Świętej, 08.11.2021 – 14.11.2021 r.
8 listopada 2021
Intencje Mszy Świętej, 15.11.2021 – 21.11.2021 r.
15 listopada 2021

♦  Dziś przeżywamy  XXXII Niedzielę Zwykłą.  

 ♦ W przyszłą niedzielę Kościół w Polsce będzie obchodził XIII Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym. Z tej okazji Stowarzyszenie „Pomoc Kościołowi w Potrzebie” wraz z Konferencją Episkopatu Polski organizuje w tym miesiącu działania w całym kraju, aby zebrać pieniądze na wsparcie chrześcijan prześladowanych. Przy naszym kościele będzie  prowadzona kwesta na ten cel.

♦  W tym tygodniu w liturgii Kościoła :

  • we wtorek – rocznica poświęcenia Bazyliki Laterańskiej;
  • w środę– wspomnienie św. Leona Wielkiego;
  • w czwartek – wspomnienie Św. Marcina z Toures. W tym dniu przypada Narodowe Święto Niepodległości obchodzone corocznie dla upamiętnienia odzyskania niepodległości przez Polskę w 1918, po 123 latach zaborów. O godzinie 10.00 Msza Św. w intencji naszej Ojczyzny. Do modlitwy serdecznie zapraszam. Proszę także o obecność Pocztów Sztandarowych z naszej OSP , a także ze SP. Po Mszy Św. udamy się pod pomnik Józefa Piłsudskiego przy naszej Szkole.
  • w piątek – wspomnienie Św. Jozofata;
  • w sobotę – wspomnienie Świętych Benedykta, Jana, Mateusza, Izaaka, Krystyna, pierwszych męczenników Polski.

♦ Serdeczne Bóg zapłać za wczorajsze sprzątanie kościoła  i złożoną ofiarę. Zapraszam do sprzątania naszego kościoła  w sobotę o godz. 10.00. parafian  ze Skałki nr32,32a,33, 33a, 34,35,56a

♦ Zapraszam serdecznie młodzież na spotkanie do naszego Domu Parafialnego w najbliższy piątek po Mszy Świętej.