XXXIII Niedziela Zwykła, 14.11.2021 r.

Intencje Mszy Świętej, 15.11.2021 – 21.11.2021 r.
15 listopada 2021
Intencje mszy Świętej, 22.11.2021 – 28.11.2021r.
22 listopada 2021
♦  Dziś w XXXIII Niedzielę Zwykłą wraz z całym Kościołem w Polsce przeżywamy XIII Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym. W tym roku jest przeżywany pod hasłem „Solidarni z Libanem”. Zebrane fundusze zostaną przekazane na wsparcie chrześcijan w tym kraju. Przy naszym kościele jest prowadzona kwesta na ten cel.
♦  W tym tygodniu w liturgii Kościoła :
  • w środę– wspomnienie św. Elżbiety Węgierskiej;
  • w czwartek – wspomnienie bł. Karoliny Kózkówny:
  • w piątek – wspomnienie bł. Salomei;
  • w sobotę – wspomnienie św. Rafała Kalinowskiego;
♦ W najbliższą niedzielę – ostatnią niedzielę roku liturgicznego –  będziemy przeżywać Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata.

♦ Serdeczne Bóg zapłać za wczorajsze sprzątanie kościoła  i złożoną ofiarę. Zapraszam do sprzątania naszego kościoła  w sobotę o godz. 10.00. parafian  z Osiedla Skałka bloki nr 2 i 3.

♦ Od tego tygodnia we wtorki, czwartki, a także w soboty, od godz.17.00 do 20.00, będzie otwarta świetlica  w naszym Domu Parafialnym. Serdecznie zapraszam dzieci, młodzież, a także osoby dorosłe do korzystania ze świetlicy.

♦ Pragnę wyrazić wdzięczność  tym wszystkim, którzy modlitwą i ofiarą wspierają prace w naszym kościele. Bóg zapłać za złożone ofiary na ten cel. Taca w przyszłą niedzielę będzie przeznaczona na ogrzewanie naszego kościoła.